خدمات بیمه بنیان کارت

خدمات بیمه ای بنیان کارت در مراکز بیمه ای طرف قرارداد با بنیان کارت و با همکاری باشگاه گردشگری ایرانیان آماده اراِئه انواع خدمات بیمه ای به کلیه اعضاء باشگاه مشتریان بنیان کارت می باشند.در زیر تعدادی از خدمات قابل ارائه از طرف شرکت خدمات بیمه ای ره آورد توسعه و صنعت (نماینده برتر بیمه البرز) که به اعضاء باشگاه مشتریان بنیان کارت با تخفیفات بی نظیر ارائه میدهد آورده شده است:

خدمات قابل ارائه در بخش بیمه نامه های اتومبیل ( شخص ثالث ، بدنه )

با توجه به مشکلات موجود در بخش بیمه نامه های ثالث و بدنه نیز مشکلات فراوانی در بخش صدور و مهمتر از آن در بخش تسویه خسارت از جمله بازدید و برآورد میـــزان خسارت و تکمیل مدارک مورد نیاز بیــمه گر جهت تسویه خسارت وجود دارد.

این شرکت بدلیل شناخت دقیق موانع موجود سعی نموده است با توجه به دارا بودن ( مجوز صدور و بازدید اولیه و همچنین پرداخت خسارت ) در محل شرکت نمایندگی مهمترین معضــلات اشاره شده فوق را به نفــع مطلوب مرتفع نمــوده تا بیمه گزاران محــترم بتــوانند در کمترین زمان از مــزایای اینگونه بیمه نامه ها به شرح خدمات قابل ارائه ذیل استفاده نمایند .

در این بخش بیمه نامه ای به دلیل نیاز مبرم به دانش فنی تخصص در خصوص اعمال مدیریت ریسک و آنالیز و تفکیک ریسک نمودن دارایی ها این شرکت با توجه به دارا بودن کارشناسان مجرب در این بخش آماده ارائه خدمات مطلوب ذیل به نحو کاملاٌ حرفه ای و تخصصی به آن بیمه گذار محترم می باشد که اجازه می خواهد اهم خدمات قابل ارائه در این بخش نیزبه حضور اعلام گردد.

۱ – انجام بازدید توسط کارشناسان این شرکت ازمحل کارخانجات جهت آنالیز و تفکیک ریسک نهایتاٌ کاهش هزینه حق بیمه

۲ – انجام بازدید از کارخانه جات و ارائه گزارش توصیه های ایمنی جهت کاهش ریسک و مذاکره با بیمه مرکزی ایران در خصوص اخذ تخفبفات ایمنی

۳ – اعزام کارشناس رسمی دادگستری جهت بازدید و ارزیابی دارایی ها با مشارکت درهزینه کارشناسی جهت به روز نمودن ارزش دارایی ها

۴ – بررسی وضعیت بیمه نامه های صادره جاری و ارائه گزارش فنی و تخصص مبتنی برمحدودیت های موجود در بیمه نامه ها و رفع فوری مشکلات ازطریق صدورالحاقیه .

۵ – بازدید فوری در زمان صدور بیمه نامه توسط کارشناسان این شرکت از محل های موردبیمه

۶ – بازدید خسارت در زمان وقوع حادثه و پرداخت فوری خسارت توسط کارشناسان شرکت

۷ – امکان ارائه پوشش های عدم نفع ( Loss of Profit ) و توقف تولید ( Busies Interruption ) درزمان بروز حوادث آتش سوزی

خدمات ویژه قابل ارائه در بخش بیمه نامه های عمر و حادثه و درمان گروهی

با توجه به حساسیت موضوع اینگونه بیمه نامه ها که رابطه مستقیمی از بعد رفاهی فی مابین کارمندان ، کارگران و خانواده محترم ایشان با کارفرمایان محترم دارد این شرکت حساسیت موضوع را خوب درک نموده و بدلیل پرتواتر بودن تعداد خسارت در این بخش و نیاز فوری به ارائه خــدمات ســریع از قبیل ارائــه معرفینامه و بستــری نمودن در بیمارستان های درجــه یک موجود در کشــور و پرداخت فوری خسارت ، خدمات ذیل بطور ویژه توســط کارشناسان مجرب این شرکت قابل عرضه میگردد .
۱_ صدور کارت درمانی برای کلیه بیمه شدگان طرف قراردادشرکت.
۲_ صدور معرفی نامه توسط این شرکت نمایندگی حداکثر ظرف نیم ساعت از زمان اعلام درخواست وارائه آن به بیمارستانهای طرف قرارداد به صورت فاکس بدون حضور فرد بیمه شده .
۳_ انعقاد قرارداد با کلیه بیمارستانهای درجه یک تهران و شهرستانها .
۴_ مساعدت وهمراهی بابیمه گذار در مواقع ضروری و اورژانس و رفع مشکلات احتمالی پزشک ، تخت ، دارو و غیره در بیمارستان طرف قرارداد از طریق ملاقات حضوری با سبد گلو هدیه برای نوزادان تازه متولد شده توسط کارشناسان این شرکت بعد از صدور معرفینامه
۵_ پرداخت خسارت پاراکلینیکی حداکثر ظرف مدت ۳ روز از زمان دریافت مدارک مربوطه توسط کارشناسان این شرکت نمایندگی در محل شرکت .

۶_ ارائه پوشش فرانشیز ۱۰ و ۲۰ و ۳۰ درصدی سهم بیمه گر اول ( تامین اجتماعی )‌ با حداقل هزینــه حــق بیمه توسط این شرکت نمایندگی مازاد بر تعهدات بیمه نامه درمانی .

۷_ اعزام آمبولانس طرف قرارداد این شرکت بطور رایگان در هر زمانی که کارکنان و خانواده آنان نیاز به اعــزام فوری به بیمارستانهای طرف قرارداد این شرکت را داشته باشند .

۸_ ارائه پوششهای مازاد و مکمل در قراردادهای درمانی بر اساس نیازهای ضروری بیمه گذاران. ارائه خدمات دندانپزشــکی بابهترین کیفیت وحداقل هزینه ازطریق دندانپزشکان طرف قرارداد.

امتیاز شما به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
enemad-logo