خوش آمدید… پاسخ برخی از پرسش های احتمالی شما جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بنیان کارت در این بخش قرار داده شده است.

نحوه عضویت در باشگاه رفاهی بنیان کارت به چه صورت است؟

عضویت در باشگاه رفاهی بنیان کارت به دو صورت انفرادی و یا گروهی بشرح زیر امکان پذیر می باشد.

علاقمندان به ثبت نام انفرادی با مراجعه به وب سایت باشگاه به نشانی www.bonyancard.com نسبت به تکمیل فرم درخواست عضویت بصورت آنلاین( اینترنتی) اقدام می نمایند و پس از پرداخت حق عضویت سالیانه و دریافت کارت عضویت خود از خدمات متنوع شبکه پذیرندگان طرف قرارداد بعلاوه جوایز و مشوق های استثنائی باشگاه استفاده می نمایند. کارت عضویت هوشمند اعضای محترم تحت برند بنیان کارت با امکانات کیف پول الکترونیکی بنام عضو صادر و به همراه بسته جامع اطلاع رسانی باشگاه توسط پست سفارشی ارسال و تحویل خواهد شد.

در حالت ثبت نام گروهی که بیشتر مربوط به شرکت ها و موسسات است، مشخصات کارکنان مورد نظر در قالب فایل نرم افزاری   (از واحد بازاریابی باشگاه دریافت شود) به همراه مکاتبه ای رسمی به باشگاه اعلام می شود تا نسبت به ثبت نام گروهی و صدور کارت عضویت افراد معرفی شده اقدام گردد. بدیهی است کارت های عضویت صادر شده جهت اعضای جدید تحویل نماینده شرکت ها و موسسات متقاضی می گردد.

مزایای عضویت در باشگاه چیست؟

برخی از مزایا و امتیازات ارزشمند عضویت در باشگاه رفاهی بنیان کارت عبارتند از :

    1. دسترسی و خرید از شبکه بزرگ فروشندگان ( پذیرندگان ) معتبر و صاحب نام در بخش سفر و گردشگری، اقامتی و پذیرائی، ورزش و سرگرمی، سلامت، آموزش، امور بیمه ای، خرید و سایر خدمات مرتبط
    1. برخورداری از تخفیف و جوایز نقدی (Money Back) به ازای هر خرید از مراکز پذیرنده طرف قرارداد باشگاه
    1. دریافت امتیاز بابت هر خرید بیش از یک میلبون ریال جهت شرکت در قرعه کشی اعضای ۱۰۰ و ۲۰۰ امتیازی و یا ارتقاء به سطح بالاتر عضویت و یا استفاده از مزایای طرح تبدیل امتیاز
    1. مشاوره سفر ( ویژه اعضای نقره ای و طلایی)
    1. امکان دریافت تسهیلات سفر تا سقف ۵۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت یکساله متناسب با سطح عضویت در باشگاه

چه مراکزی طرف قرارداد باشگاه هستند؟

در حال حاضر بیش از ۲۰۹.۰۰۰ نفر از هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور عضو باشگاه گردشگری ایرانیان می باشند و کارتهای عضویت باشگاه تحت نام تجاری بنیان کارت در بیش از ۱۵۰۰ مرکز پذیرنده طرف قرارداد باشگاه در بخش سفر و گردشگری، اقامتی و پذیرائی، ورزش و سرگرمی، سلامت، آموزش، امور بیمه ای، خرید و سایر خدمات مرتبط پذیرفته می شوند.

جهت اطلاع از آخرین وضعیت شبکه پذیرندگان طرف قرارداد باشگاه :

– به وب سایت شرکت به نشانی www.bonyancard.com و در مراکز پذیرنده در صفحه اصلی سایت است به انتخاب مراکز پذیرنده که بر روی نقشه بر اساس موضوعات خدماتی وجود دارند اقدام نمایند و یا با تایپ مراکز و عنوان مرکز مورد نظر را جهت هر یک از خدمات درخواستی اقدام فرمایند. پس از انجام هر یک از خدمات

– فایل فهرست پذیرندگان طرف قرارداد در صفحه اصلی وب سایت باشگاه به نشانی www.iratco.com قابل دانلود و پرینت می باشد.

– با اسکن QR-CODE توسط گوشی موبایل خود می توان نسبت به دانلود و نصب نرم افزار Application همراه باشگاه گردشگری ایرانیان بر روی گوشی تلفن همراه خود اقدام و بدینوسیله فهرست پذیرندگان به همراه ده ها امکان دیگر را با آخرین تغییرات همیشه همراه خود داشت.

رمز ورود به سایت باشگاه و رمز بنیان کارت چیست؟ چگونه تغییر دهیم؟ اگر فراموش کردیم چه کنیم؟

الف) رمز ورود به وب سایت باشگاه

– برای مشتریان سازمانی

رمز عبور ( ورود به وب سایت ) : چهار رقم پایانی ( آخر از سمت راست ) کد ملی عضو می باشد.

توضیح ضروری : رمز ورود به وب سایت قابل بازیابی از طریق پنل ورود اعضاء و همچنین قابل تغییر از طریق صفحه کاربری عضو ( منوی پروفایل – قسمت تغییر رمز عبور سایت ) پس از ورود به وب سایت می باشد. علیهذا توصیه می شود اعضای محترم نسبت به تغییر رمز ورود خود به وب سایت اقدام فرمایند.

– برای مشتریان انفرادی

مشتریانی که شخصا برای عضویت در باشگاه اقدام نموده اند، نام کاربری و رمز عبور را هنگام ثبت نام به صورت شخصی انتخاب نموده اند.

ب) رمز بنیان کارت

رمز بنیان کارت ( جهت استفاده از دستگاه های کاتخوان باشگاه ) به صورت پیش فرض برای کلیه کارت ها چهار رقم پایانی ( آخر از سمت راست ) کاروان کارت می باشد.

توضیح ضروری : رمز بنیان کارت قابل تغییر از طریق صفحه کاربری عضو ( منوی خدمات کارت – قسمت تغییر رمز کاروان کارت)

پس از ورود به وب سایت می باشد. علیهذا اکیدا توصیه می شود اعضای محترم در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز کاروان کارت خود از طریق وب سایت باشگاه اقدام نمایند.

توجه: در صورتی که رمز کارت کاروان ۳ بار اشتباه وارد دستگاه کارتخوان شود آنگاه کارت غیر فعال ( قفل ) شده و می بایست از طریق تماس با باشگاه نسبت به فعال سازی مجدد آن اقدام کرد.

تفاوت گردش کارت و بنیان کارت چیست ؟

گردش کارت با هدف ایجاد ارزش افزوده جدید برای مشتریان بانک گردشگری در تمام شعب این بانک صادر می شود و علاوه بر تمامی امکانات موجود در یک کارت بانکی ، از قابلیت استفاده در پایانه های فروش POS باشگاه در بیش از ۱۴۰۰ مرکز پذیرنده طرف قرارداد جهت انجام خریدی مطمئن و بهره مندی از انواع تخفیفات و امتیازات پیش بینی شده در این طرح بزرگ برخوردار می باشند و نیازی به هر گونه اقدام اضافی اعم از فعال سازی و غیره در خصوص گردش کارت خود ندارند. گردش کارت فاقد امکانات کیف پول الکترونیکی می باشد.

آیا مبلغی که بر روی باشگاه مشتریان بنیان کارت شارژ می شود قابل برداشت است ؟

خیر مبالغ شارژ شده بر روی بنیان کارت و نیز جوایز نقدی ( برگشت پول ) دریافت شده از مراکز پذیرنده طرف قرارداد قابلیت برداشت ندارد و صرفا می توان برای خرید های برای خرید های بعدی در شبکه پذیرندگان طرف قرارداد با باشگاه آنها استفاده کرد.

آیا بنیان کارت های باشگاه بر روی سایر POS ها هم قابل استفاده است؟

به عنوان یک اصل و رویه کلی در سراسر جهان، اطلاعات خرید مشتریان جهت ثبت واعمال تخفیفات و امتیازات در کارت های وفاداری از طریق شبکه سخت افزاری تعریف شده متصل به سرور مرکزی صورت پذیر است لذا با توجه به طراحی هدفمند بنیان کارت در حوزه وفاداری مشتریان و قابلیت موجود در این کارت بهویژه امکانات کیف پول الکترونیکی خوشبختانه با سرمایه گذاری و همایت بانک گردشگری امکانات سخت افزاری لازم جهت استفاده بهینه از این کارت در سراسر کشور فراهم گردیده استو در حال حاضر بنیان کارت بر روی پایانه های فروش POS باشگاه رفاهی بنیان کارت در بیش از ۱۵۰۰ مرکز طرف قرارداد باشگاه در سراسر کشور قابل استفاده می باشد.

نحوه شارژ کیف پول بنیان کارت به چه صورتی است؟ ( توسط شرکت و به صورت شخصی )

شارژ بنیان کارت به صورت شخصی :

بنیان کارت خود را از طریق صفحه کاربری به مبلغ مورد نظر شارژ کنید ( عملیات شارژ به صورت آنلاین و از طریق اتصال به درگاه بانک از طریق تمامی کارت های شبکه شتاب قابل انجام است) . بعد ار شارژ کارت با همراه داشتن آن در مراکز طرف قرارداد باشگاه تراکنش خود را بر روی پایانه فروش POS باشگاه ( دارای آرم و نام باشگاه ) نصب شده در آن مرکز انجام دهید تا تخفیف ها و امتیازات خرید شما محاسبه شود.

شارژ بنیان کارت توسط شرکت ها و موسسات :

شرکت های طرف قرارداد باشگاه می توانند مبالغ بودجه های رفاهی، ورزشی و … مورد نظر جهت شارژ در بنیان کارت پرسنل خود را به صورت یکجا به حساب بانکی باشگاه ( از واحد امور مالی دریافت شود ) واریز و سپس فیش واریز وجه را به همراه فهرست اسامی پرسنل به تفکیک مبلغ قابل شارژ به باشگاه ارسال نمایند.

آیا کارت های شتابی مربوط به سایر بانک ها بر روی دستگاه POS باشگاه در مراکز طرف قرارداد باشگاه قابل استفاده است؟

بلی، شما از طریق صفحه کاربری در قسمت خدمات کارت می توانید تا ۱۰ کارت شتابی خود ( بانک های مختلف ) را به بنیان کارت خود متصل کنید و به این ترتیب کارت های شتابی متصل شده به بنیان کارت شما قابلیت تراکنش برروی پایانه های فروش POS باشگاه در مراکز طرف قرارداد را پیدا خواهند کرد و امتیازات و تخفیفات خرید انجام شده از این طریق بر روی بنیان کارت شما ذخیره می شود. به هبارت دیگر پس از اتصال کارت های شتابی خود به شرح فوق دیگر نیازی به همراه داشتن بنیان کارت نیست و به جای شارژ کیف پول بنیان کارت خود می توانید از همان کارت شتابی که متصل و معرفی نموده اید بر روی پایانه های فروش POS باشگاه خرید کنید، البته تخفیفات و امتیازات خرید های انجام شده از این طریق بر روی بنیان کارت شما ذخیره می شود. این قابلیت جهت دارندگان گردش کارت غیر فعال است.

توجه : پرسنل محترم موسسات و شرکت ها که بودجه رفاهی – ورزشی خود را در قالب کیف پول بنیان کارت در اختیار دارند می بایست جهت انجام خرید و استفاده از موجودی کیف پول حتما از بنیان کارت خود استفاده نمایند.

شرایط دریافت وام سفر چیست و در کجاها قابل استفاده است؟

برای دریافت تسهیلات سفر بعد از عضویت در باشگاه از طریق صفحه کاربری ، درخواست تسهیلات (وام ) سفر را کلیک کنید، سپس بعد از مطالعه قوانین و مقررات فرم مربوطه را به صورت آنلاین تکمیل و ارسال کنید و با دریافت کد پیگیری می توانید فرایند درخواست تسهیلات را از صفحه اصلی سایت باشگاه قسمت پیگیری تسهیلات (سمت راست نوار مشکی رنگ) پیگیری کنید.

همچنین برای دریاف اطلاعات بیشتر می توانید با سامانه باشگاه گردشگری ایرانیان ۲۸۴۵۶-۰۲۱ بخش امور مشتریان تماس حاصل فرمایید.

تسهیلات اعطائی از سوی بانک به صورت کارت اعتباری است که این کارت صرفا بر روی پایانه های فروش POS بانک گردشگری منصوب در مراکز طرف قرارداد باشگاه در بخش سفر و گردشگری (آژانس های مسافرتی) ، هتلها، رستوران ها و مراکز آموزشی مرتبط با صنعت گردشگری قابل استفاده می باشد و مجودی این کارت تحت هیچ شرایطی قابلیت نقد شدن ندارن. بدین منظور توصیه می شود پیش از مراجعه به مراکز طرف قراراداد باشگاه از طریق صفحه اطلاعات تکمیلی هر فروشگاه نسبت به اینکه پذیرنده کارت وام بانک گردشگری می باشند حصول اطمینان گردد.

آیا می شود از آژانس هایی که برای تور معرفی شده اند، فقط بلیط خرید ؟ یا بالعکس؟

با توجه به اینکه دفاتر خدمات مسافرتی طرف قرارداد با توجه به تخصصی که دارند گروه بندی و معرفی شده اند لذا توصیه می شود به منظور انجام خریدی مطمئن و برخورداری از تخفیف و امتیازات پیش بینی شده ترجیحا برای خرید خدمات مورد نظر به آژانس های معرفی شده در گروه ذیربط مراجعه نمایند.

در صورت خرید و سپس کنسل کردن آن، مبلغ استرداد شده به چه صورت بازگردانده خواهد شد؟

مبالغ قابل استرداد پس از لغو خرید ( کنسل شدن) بر اسا یکی از موارد زیر توسط مراکز پذیرنده محاسبه و به حساب باشگاه مسترد می شود تا در کیف پول بنیان کارت فرد ذینفع شارژ گردد:

۱- قرارداد فی مابین عضو با مرکز پذیرنده

۲- دستور العمل های خطوط هواپیمائی کشوری و سازمان میراث فرهنگی

آیا امکان قرارداد باشگاه با آژانس های بیشتر وجود دارد؟

بر اساس سیاست جاری باشگاه موضوع انعقاد قرارداد همکاری با پذیرنده جدید واجد شرایط در شهر های توریست پذیر کشور در برنامه کاری مدیریت شرکت قرار دارد. همچنین اعضای محترم می توانند برای معرفی مراکز مورد نظر خود جهت عقد قرارداد توسط باشگاه نام، حوزه فعالیت و شماره تماسآن مرکز را به آدرس الکترونیکی Marketing@iratco.com ارسال فرمایند.

آیا امکان خرید از آژانس های غیر طرف قرارداد وجود دارد؟

جهت هر گونه خرید با استفاده از موجودی کیف پول بنیان کارت و همچنین بهره مندی از تخفیف و امتیازات مربوط به خرید می بایست از کارت های عضویت باشگاه تحت نام تجاری بنیان کارت صرفا بر روی پایانه های فروش POS متعلق به باشگاه گردشگری ایرانیان منصوب در مراکز پذیرنده طرف قرارداد باشگاه استفاده شود.

آیا امکان کارت به کارت کردن پول در سیستم بنیان کارت وجود دارد؟

بله، شما از طریق سایت باشگاه می توانید با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب اقدام به شارژ بنیان کارت خود نمایید ولی انتقال موجودی کیف پول الکترونیکی بنیان کارت به بنیان کارت دیگر و یا کارت های شتاب متعلق به بانک ها و موسسات مالی و اعتباری وجود ندارد.

آیا امکان خرید اینترنتی و دریافت رمز دوم از بنیان کارت وجود دارد؟

به منظور رفاه بیشتر کاربران و اعضای محترم باشگاه همگام با تکنولوژی نوین ارتباطات و اطلاعات ، باشگاه گردشگری ایرانیان پس از دریافت نماد الکترونیکی دائمی ۲ ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت نسبت به راه اندازی و توسعه خدمات خرید آنلاین از طریق وب سایت اینترنتی خود به نشانی www.iratco.com اقدام نموده است.

اعضای محترم با کارت های عضویت خود ( بنیان کارت ) و مشتریان بانک گردشگری با کارت های بانکی خود ( گردش کارت ) می توانند با مراجعه به بخش خرید آنلاین وب سایت باشگاه و با اطمینان و آرامش کامل نسبت به رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما ، اتوبوس بین شهری و قطار ، شارژ تلفن همراه و سایر خدمات با کیفیت مناسب اقدام و از تخفیفات و امتیازات متناسب با سطح عضویت خود بهره مند شوند.

اعضای محترم می توانند جهت دریافت رمز اینترنتی بنیان کارت خود ، پس از ورود به صفحه کاربری از قسمت خدمات بنیان کارت نسبت به تعیین رمز خرید اینترنتی جهت خرید محصولات و خدمات فوق از وب سایت باشگاه اقدام نمایند و از تخفیف و امتیاز مربوط به سطح عضویت خود برخوردار شوند.

همچنین اعضای گردش کارت می توانند با داشتن ۲CVV کارت خود نسبت به خرید محصولات و خدمات فوق از وب سایت باشگاه اقدام نمایند و از تخفیفات و امتیازات مربوط به سطح عضویت خود برخوردار شوند.

آیا امکان خرید سفر ها و تور های خارج از کشور با کارت های عضویت باشگاه وجود دارد؟

بله، شما با مراجعه به دفاتر خدمات مسافرتی طرف قرارداد باشگاه در حوزه تور های خارجی می توانید انواع تور های مورد نظر را خریداری نمایید و از تخفیف و امتیاز مربوط به سطح عضویت خود برخوردار شوند.

بازدیدها: ۲۲۰۴