درباره بنیان کارت | با 90% تخفیف دندانپزشکی | بیمه دندان پزشکی

درباره ما

بنیان کارت، کارت تخفیف دندانپزشکی ارمغان سالها تجربه و اعتبار ماست …

درباره بنیان کارت : شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با اتکاء به گروهی از دندانپزشکان با تجربه و کارآزمـوده اقدام به تأسیس شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و همچنین وزارت تعــــاون و کــار و رفـــاه اجتماعی نموده  است

این شرکت با دارا بـــودن بالـــغ بر 450 کلینیــک آمادگی ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی را در قالب  کارت تخفیف دندانپزشکی در دو طرح اشتراک انفرادی( نقره ای با۵۰% تخفیف) و طرح اشتراک گروهی (طــلائی با 90% تخفیف و  طلایی 80% تخفیف و طلایی با 70% تخفیف و طرح نقره ای گروهی با ۵۰% تخفیف)  به همراه دفترچه بیمه دندانپزشکی  به اعضای خود  را دارد .

کارت تخفیف دندانپزشکی با نام تجاری “بنیان کارت”  امکان این را دارد که با پـــرداخت هزینه بسیار کمی بعنوان حق عضویت ( مشارکتی ) در خصوص عرضه خدمات مطلوب و بهینه در بخشهای خـــدمات دندانپزشکی ، بیمه ای ، درمانی ، بیمارستانی ، پـــاراکلینیکی و همچنین خـدمات تخفیف خرید فروشگاهی از مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه اعضاء خود را از بعد حفظ سلامتی و همچنین منافع مالی و جبران قسمتی از هزینه های جاری درمانی و اقتصادی بهره مند نماید .

در رابطه با خدمات بیمه دندانپزشکی و ارائه تخفیف دندانپزشکی شرکتهای معتبر بیمه ای همکار مجموعه تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد در طرحهای مختلف بیمه دندانپزشکی می باشند.

درباره بنیان کارت

حامیان بنیان کارت

شرکت خدمات بیمه ای ره آورد توسعه وصنعت

شركت خدمات بيمه اي ره آورد توسعه و صنعت از تاريخ 1382/04/16 زير نظر بيمه مركزي ايران درا داره ثبت شركتهاي تهران به ثبت رسيده و عملا” نيز فعاليت خود را به عنوان شركت نمايندگي بيمه البرز آغاز نموده است.

اين شركت كه با مجوز رسمي بعنوان ((شركت نمايندگي درجه يك)) فعاليت خود را آغاز و از همان سال اول تاسيس بطور متوالي در 10 دوره موفق به اخذ نشان طلا و لوح نماينده برتر شركت سهامي بيمه البرز گرديده است.

اين شركت با در اختيار داشتن 25 نفر از كاركنان و متخصصين صنعت بيمه افتخار سرويس دهي و ارائه خدمات مطلوب خود را در كليه رشته هاي بيمه اي،به نحو كاملا” حرفه اي و شايسته در بخش (صدور و پرداخت خسارت) و بعنوان مشاور وكيل بيمه اي بيش از 1000 موسسه حقيقي و حقوقي را دارا مي باشد.

شرکت یاریگر امید ایرانیان

شرکت بیمه اواسان سوئیس بعنوان یک شرکت بیمه گر و امدادرسان حرفه ای در بخش بیمه های درمان مسافرتی در اقصی نقاط جهان در حال ارائه خدمات بیمه ای به بیمه شدگان می باشد .

با توجه به اخذ مجوز رسمی دفتر ارتباطی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با صنعت بیمه کشور از جمله بیمه های پارسیان،البرز،آسیا،پاسارگاد،آرمان و غیره در حال همکاری و فعالیت می باشد و آمادگی دارد تا بیمه نامه درمان مسافرتی جهت کلیه مسافران ایرانی عازم به خارج از کشور را صادر و ارائه دهنده خدمات امداد پزشکی و سایر تعهدات مندرج در بیمه نامه های صادره در اقصی نقاط جهان برای کلیه بیمه شدگان طرف قرارداد می باشد.

لازم به ذکر است که شرکت یاریگر امید ایرانیان شرکت بیمه گر نبوده و بعنوان نماینده رسمی شرکت بیمه اواسان سوئیس در ایران هماهنگی های لازم را با شرکت بیمه اواسان سوئیس و سایر شرکت های بیمه گر ایرانی مدیریت می نماید.

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با اتکاء به گروهي از دندانپزشکان با تجربه و کارآزموده اقدام به تأسیس شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و همچنین وزارت تعــاون و کــار و رفاه اجتماعی نموده است.

و با دارا بودن بالغ بر 450 کلینیک دندانپزشکی آمادگی دارد تا با ارائه کارت اشتراک گروهی و انفرادی (تخفیف دار) و (گروهی50%الی 90% تخفیف، انفرادی %50) به مشترکین خود در خصوص عرضه خدمات مطلوب و بهینه در بخشهای خدمات دندانپزشکی ، بیمه ای ، درمانی ، بیمارستانی ، پاراکلینیکی و همچنین خدمات خرید از مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه اعضاء خود را از بعد حفظ سلامتی و همچنین منافع مالی بهره مند نماید .

کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بنیان سلامت می باشد. 1390-1399
libero. ut nunc massa et, pulvinar felis luctus efficitur.