درباره بنیان کارت

بنیان کارت، کارت تخفیف دندانپزشکی ارمغان سالها تجربه و اعتبار ماست …

درباره بنیان کارت : شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با اتکاء به گروهی از دندانپزشکان با تجربه و کارآزمـوده اقدام به تأسیس شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و همچنین وزارت تعــــاون و کــار و رفـــاه اجتماعی نموده  است

این شرکت با دارا بـــودن بالـــغ بر ۴۵۰ کلینیــک آمادگی ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی را در قالب  کارت تخفیف دندانپزشکی در دو طرح اشتراک انفرادی( نقره ای با۵۰% تخفیف) و طرح اشتراک گروهی (طــلائی با ۹۰% تخفیف و  طلایی ۸۰% تخفیف و طلایی با ۷۰% تخفیف و طرح نقره ای گروهی با ۵۰% تخفیف)  به همراه دفترچه بیمه دندانپزشکی  به اعضای خود  را دارد .

کارت تخفیف دندانپزشکی با نام تجاری “بنیان کارت”  امکان این را دارد که با پـــرداخت هزینه بسیار کمی بعنوان حق عضویت ( مشارکتی ) در خصوص عرضه خدمات مطلوب و بهینه در بخشهای خـــدمات دندانپزشکی ، بیمه ای ، درمانی ، بیمارستانی ، پـــاراکلینیکی و همچنین خـدمات تخفیف خرید فروشگاهی از مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه اعضاء خود را از بعد حفظ سلامتی و همچنین منافع مالی و جبران قسمتی از هزینه های جاری درمانی و اقتصادی بهره مند نماید .

در رابطه با خدمات بیمه دندانپزشکی و ارائه تخفیف دندانپزشکی شرکت معتبر بیمه میهن  (سها می عام)  همکار مجموعه تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد در طرحهای مختلف بیمه دندانپزشکی می باشند.

درباره بنیان کارت

حامیان بنیان کارت

شرکت خدمات بیمه ای ره آورد توسعه وصنعت

شرکت خدمات بیمه ای ره آورد توسعه و صنعت از تاریخ ۱۳۸۲/۰۴/۱۶ زیر نظر بیمه مرکزی ایران درا داره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده و عملا” نیز فعالیت خود را به عنوان شرکت نمایندگی بیمه البرز آغاز نموده است.

این شرکت که با مجوز رسمی بعنوان ((شرکت نمایندگی درجه یک)) فعالیت خود را آغاز و از همان سال اول تاسیس بطور متوالی در ۱۰ دوره موفق به اخذ نشان طلا و لوح نماینده برتر شرکت سهامی بیمه البرز گردیده است.

این شرکت با در اختیار داشتن ۲۵ نفر از کارکنان و متخصصین صنعت بیمه افتخار سرویس دهی و ارائه خدمات مطلوب خود را در کلیه رشته های بیمه ای،به نحو کاملا” حرفه ای و شایسته در بخش (صدور و پرداخت خسارت) و بعنوان مشاور وکیل بیمه ای بیش از ۱۰۰۰ موسسه حقیقی و حقوقی را دارا می باشد.

شرکت یاریگر امید ایرانیان

شرکت بیمه اواسان سوئیس بعنوان یک شرکت بیمه گر و امدادرسان حرفه ای در بخش بیمه های درمان مسافرتی در اقصی نقاط جهان در حال ارائه خدمات بیمه ای به بیمه شدگان می باشد .

با توجه به اخذ مجوز رسمی دفتر ارتباطی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با صنعت بیمه کشور از جمله بیمه های پارسیان،البرز،آسیا،پاسارگاد،آرمان و غیره در حال همکاری و فعالیت می باشد و آمادگی دارد تا بیمه نامه درمان مسافرتی جهت کلیه مسافران ایرانی عازم به خارج از کشور را صادر و ارائه دهنده خدمات امداد پزشکی و سایر تعهدات مندرج در بیمه نامه های صادره در اقصی نقاط جهان برای کلیه بیمه شدگان طرف قرارداد می باشد.

لازم به ذکر است که شرکت یاریگر امید ایرانیان شرکت بیمه گر نبوده و بعنوان نماینده رسمی شرکت بیمه اواسان سوئیس در ایران هماهنگی های لازم را با شرکت بیمه اواسان سوئیس و سایر شرکت های بیمه گر ایرانی مدیریت می نماید.

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با اتکاء به گروهی از دندانپزشکان با تجربه و کارآزموده اقدام به تأسیس شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و همچنین وزارت تعــاون و کــار و رفاه اجتماعی نموده است.

و با دارا بودن بالغ بر ۴۵۰ کلینیک دندانپزشکی آمادگی دارد تا با ارائه کارت اشتراک گروهی و انفرادی (تخفیف دار) و (گروهی۵۰%الی ۹۰% تخفیف، انفرادی %۵۰) به مشترکین خود در خصوص عرضه خدمات مطلوب و بهینه در بخشهای خدمات دندانپزشکی ، بیمه ای ، درمانی ، بیمارستانی ، پاراکلینیکی و همچنین خدمات خرید از مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه اعضاء خود را از بعد حفظ سلامتی و همچنین منافع مالی بهره مند نماید .