معرفی شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد

بیمه دندانپزشکی

بنیان کارت

متعلق به شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با اتکاء به گروهی از دندانپزشکان با تجربه و کارآزمـوده اقدام به تأسیس شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکیو همچنین وزارت تعــــاون و کــار و رفـــاه اجتماعی نموده است .

و با دارا بـــودن بالـــغ بر۴۵۰ کلینیــک آمادگی ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی را در قالب کارت تخفیف دندانپزشکی در دو طرح اشتراک انفرادی ( نقره ای با۵۰% تخفیف)و طرح اشتراک گروهی (طــلائی با ۹۰% تخفیف) به همراه دفترچه بیمه دندانپزشکی به اعضای خود را دارد .

کارت تخفیف دندانپزشکی با نام تجاری “بنیان کارت” امکان این را دارد که با پـــرداخت هزینه بسیار کمی بعنوان حق عضویت(مشارکتی) در خصوص عرضه خدمات مطلوب و بهینه در بخشهای خـــدمات دندانپزشکی، بیمه ای، درمانی، بیمارستانی، پـــاراکلینیکی و همچنین خـدمات تخفیف خرید فروشگاهی از مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه اعضاء خود را از بعد حفظ سلامتی و همچنین منافع مالی و جبران قسمتی از هزینه های جاری درمانی و اقتصادی بهره مند نماید .

در رابطه با خدمات بیمه دندانپزشکی و ارائه تخفیف دندانپزشکی شرکتهای معتبر بیمه ای از همکاران مجموعه تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد در طرحهای مختلف بیمه دندانپزشکی میباشند.

کارت تخفیف دندانپزشکی

معرفی شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد ارایه دهنده کارت تخفیف دندانپزشکی بنیان کارت

 • دفترچه دندانپزشکی

  دفترچه دندانپزشکی ویژه اعضای بنیان کارت طلائی که بعنوان پرونده پزشکی و تاریخچه معالجات انجام شده می باشد که دندانپزشک معالج درمانهای انجام شده را  در آن درج میکند.

 • خدمات ویژه دندانپزشکی

  امکان استفاده از خدمات دندانپزشکی در 420 مرکز و کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با تخفیف 50 الی 90 درصدی  بر اساس نوع عضویت(کارت) انتخابی  از طرف عضو در خدمات دریافتی دندانپزشکی

 • مشاوره اختصاصی

  استفاده رایگان از خدمات مشاور اختصاصی (Personal Adviser) به صورت شبانه روزی ویژه  تمامی اعضای باشگاه بنیان کارت جهت برنامه ریزی و تعیین وقت از دندانپزشکان، پیشنهاد دندانپزشک مناسب و متخصص با توجه به نوع بیماری عضو محترم و همچنین راهنمایی جهت استفاده از دیگر خدمات باشگاه بنیان کارت

 • مزایای بنیان کارت

  دسترسی و استفاده از شبکه بزرگ مراکز دندانپزشکی معتبر و صاحب نام در بخش ارتودنسی, ایمپلنت, زیبایی دندان,عصب کشی , پرکردن دندان و سایر خدمات مرتبط با دندانپزشکی

  دندانپزشکان طرف قرارداد بنیان کارت در تهران و سراسر ایران متعهد به استفاده از بهترین مواد و رعایت کلیه استاندارهای بهداشتی می باشد و جهت تضمین رعایت موارد ذکر شده به کلیه خدماتشان یکسال گارانتی داده می شود.

  دارندگان بنیان کارت انفرادی میت وانند بدون محدودیت ریالی و به دفعات جهت گرفتن خدمات به دندانپزشکان طرف قرارداد بنیان کارت در سراسر ایران مراجعه کنند.

  ارایه خدمات هیچ گونه دوره انتظار جهت ارایه خدمات ندارد و از همان زمان دریافت کارت امکان ارایه خدمات را به دارنده کارت دارد.

  دارندگان بنیان کارت گروهی  مب توانند از کلیه خدمات دندانپزشکی تا سقف ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بهره مند شوند.

  جهت کسب اطلاعات تکمیلی کلیک کنید.

معرفی بنیان کارت

شرایط عضویت در باشگاه مشتریان بنیان کارت

عضویت گروهی

کلیه شرکتها و موسسات  دولتی و خصوصی میتوانند مشخصات پرسنل خود را طی مکاتبه ای رسمی از طریق آدرس ایمیل boonyancard@gmail.com  یا تماس با بخش فروش به باشگاه اعلام نمایند تا نسبت به ثبت نام گروهی و صدور کارت عضویت افراد معرفی شده اقدام گردد. بدیهی است کارت های عضویت صادر شده تحویل نماینده شرکتها و موسسات متقاضی میگردد .درخواست آنلاین قرارداد گروهی

عضویت انفرادی

علاقمندان به عضویت  انفرادی و خانوادگی در بنیان کارت میتوانند با مراجعه به بخش عضویت به تکمیل فرم درخواست عضویت به صورت آنلاین اقدام و از خدمات متنوع شبکه  کلینیکهای طرف قرارداد به علاوه جوایز و مشوق های استثنایی و هیجان انگیز باشگاه برخوردار شوند کارت عضویت اعضای محترم (بنیان کارت) به نام عضو صادر و به همراه بسته جامع اطلاع رسانی باشگاه توسط پست سفارشی ارسال و تحویل خواهد شد.

سفارش آنلاین بنیان کارت

به منظور رفاه بیشتر کاربران و اعضای محترم باشگاه و همگام با تکنولوژی نوین ارتباطات و اطلاعات ، باشگاه بنیان کارت پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیک دائمی 1 ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت نسبت به راه اندازی و توسعه خدمات خرید آنلاین از طریق وب سایت اینترنتی خود به نشانی www.bonyancard.com اقدام نموده است.

اعضای محترم باشگاه بنیان کارت با کارتهای بانکی خود میتوانند با مراجعه به بخش خرید آنلاین وب سایت  باشگاه با اطمینان و آرامش کامل نسبت به پرداخت حق عضویت (دارای نماد اتماد الکترونیکی) از تخفیفات و امتیازات متناسب با سطح عضویت کارت طلایی (فقط گروهی) یا نقره ای یا فیروزه ای خود بصورت کامل برخوردار شوند.

نرم افزار تعیین نوبت از مراکز طرف قرارداد بنیان کارت

با استفاده از نرم افزار همراه تعین نوبت  بنیان سلامت همواره اطلاعات و امکانات مورد نیاز شامل فهرست مراکز طرف قرارداد تحت سیستم عامل اندروید در دسترس اعضای محترم بنیان کارت میباشد.
جهت دریافت نرم افزار همراه تعیین نوبت میتوانید نسبت به دانلود و نصب نرم افزار (app) همراه بنیان کارت بر روی گوشی تلفن همراه و یا تبلت دارای سیستم عامل ویندوز و اندروید اقدام نمود.

لطفا جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

معرفی بنیان کارت

دیگر نگران هزینه های گران دندانپزشکی نباشید

کارت دندانپزشکی

%90

هزینه‌ها

با پوشش

قابل استفاده شرکتها و سازمانها

در کلیه خدمات دندانپزشکی

%50

تخفیف

قابل استفاده عموم مردم در کل کشور

در کلیه خدمات دندانپزشکی

400

در تهران و سراسر کشور

مرکز دندانپزشکی

ارتودنسی

ایمپلنت

زیبایی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بنیان سلامت می باشد. 1390-1399