معرفی بنیان کارت با اتکاء به گروهی از دندانپزشکان با تجربه و کار آزموده اقدام به تأسیس شرکت ‌تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و وزارت تعاون و کار نموده است.

این شرکت با دارا بودن بالغ بر ۳۵۰ کلینیک ارائه دهنده کلیه خدمات ‌دندانپزشکی شامل: عصب کشی دندان,پرکردن ‌دندان,جراحی ‌لثه, ایمپلنت و ارتودنسی در قالب بیمه ‌دندانپزشکی است.

معرفی بنیان کارت

بیمه دندانپزشکی انفرادی و خانواده

بنیان کارت بیمه دندانپزشکی در دو طرح انفرادی (نقره ای با ۵۰% تخفیف) و طرح ‌گروهی (طلائی با ۹۰% تخفیف) به همراه دفترچه ‌بیمه به اعضای خود هست.

کارت تخفیف دندانپزشکی با نام تجاری “بنیان کارت” امکان این را دارد, که کلیه خدمات دندانپزشکی را تا ۹۰% تخفیف به اعضاء خود ارائه دهد. بطور مثال آنها را از بعد حفظ سلامتی منافع مالی و جبران هزینه‌های جاری درمانی بهره‌مند نماید.

بطور مثال آنها را از خدمات خود در بعد حفظ سلامتی و جبران هزینه‌های جاری درمانی بهره‌مند نماید.

در رابطه با خدمات دندانپزشکی و ارائه کارت تخفیف دندانپزشکی شرکتهای معتبر بیمه‌ای از همکاران این مجموعه در طرح‌های مختلف بیمه ‌دندانپزشکی است.

کارت تخفیف دندانپزشکی

بنیان کارت شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد ارایه دهنده کارت تخفیف دندانپزشکی بنیان کارت

 • مزایای بنیان کارت
  1. دسترسی و استفاده از شبکه بزرگ مراکز دندانپزشکی معتبر در بخش ارتودنسی, ایمپلنت, زیبایی دندان, عصب کشی , پرکردن دندان و سایر خدمات مرتبط با دندانپزشکی
  2. دندانپزشکان طرف قرارداد بنیان کارت در سراسر ایران متعهد به استفاده از بهترین مواد و رعایت کلیه استاندارهای بهداشتی می باشد و کلیه خدماتشان را یکسال گارانتی میدهند.
  3. دارندگان بنیان کارت انفرادی میتوانند بدون محدودیت مراجعه و به دفعات جهت گرفتن خدمات به دندانپزشکان طرف قرارداد بنیان کارت در سراسر ایران مراجعه کنند.
  4. ارائه خدمات هیچ گونه دوره انتظار ندارد و از همان زمان دریافت کارت امکان ارائه خدمات را دارد.

  جهت کسب اطلاعات تکمیلی کلیک کنید.

 • خدمات ویژه دندانپزشکی

  امکان استفاده از خدمات دندانپزشکی در ۴۵۰ مرکز و کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با تخفیف ۵۰ الی ۹۰ درصدی بر اساس نوع بیمه (کارت) انتخابی از طرف متقاضی در خدمات دریافتی دندانپزشکی

 • دفترچه دندانپزشکی

  دفترچه دندانپزشکی ویژه اعضای بنیان کارت طلائی که بعنوان پرونده پزشکی و تاریخچه معالجات انجام شده می باشد که دندانپزشک معالج درمانهای انجام شده را در آن درج میکند.

 • مشاوره اختصاصی

  استفاده رایگان از خدمات مشاور اختصاصی (Personal Adviser) به صورت شبانه روزی ویژه تمامی اعضای باشگاه بنیان کارت جهت برنامه ریزی و تعیین وقت از دندانپزشکان، پیشنهاد دندانپزشک مناسب و متخصص با توجه به نوع بیماری عضو محترم و همچنین راهنمایی جهت استفاده از دیگر خدمات باشگاه بنیان کارت

شرایط عضویت در باشگاه مشتریان بنیان کارت

معرفی بنیان کارت گروهی

کلیه شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی میتوانند مشخصات پرسنل خود را طی مکاتبه ای رسمی از طریق آدرس ایمیل boonyancard@gmail.com یا تماس با بخش فروش به باشگاه اعلام نمایند تا نسبت به ثبت نام گروهی و صدور کارت عضویت افراد معرفی شده اقدام گردد. بدیهی است کارت های عضویت صادر شده تحویل نماینده شرکتها و موسسات متقاضی میگردد .درخواست آنلاین قرارداد گروهی

بنیان کارت انفرادی

علاقمندان به عضویت انفرادی و خانوادگی در بنیان کارت میتوانند با مراجعه به بخش عضویت به تکمیل فرم درخواست عضویت به صورت آنلاین اقدام و از خدمات متنوع شبکه کلینیکهای طرف قرارداد به علاوه جوایز و مشوق های استثنایی و هیجان انگیز باشگاه برخوردار شوند کارت (فرم) عضویت اعضای محترم (بنیان کارت) به نام عضو صادر و به صورت لینک دانلود اپلیکیشن نوبت گیری و لینک دانلود تصویر فرم عضویت و اطلاعات لازم جامع به شماره همراه ارایه شده از طرف عضو ارسال و تحویل خواهد شد.

سفارش آنلاین بنیان کارت

افتخارات بنیان کارت
ای نماد بنیان کارت

به منظور رفاه بیشتر کاربران و اعضای محترم باشگاه و همگام با تکنولوژی نوین ارتباطات و اطلاعات, باشگاه بنیان کارت پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیک دائمی ۱ ستاره از وزارت صنعت, معدن و تجارت نسبت به راه اندازی و توسعه خدمات خرید آنلاین از طریق وب سایت اینترنتی خود به نشانی www.bonyancard.com اقدام نموده است.

اعضای محترم باشگاه بنیان کارت با کارت‌های بانکی خود میتوانند با مراجعه به بخش خرید آنلاین وب سایت باشگاه با اطمینان و آرامش کامل نسبت به پرداخت حق عضویت (دارای نماد اعتماد الکترونیکی) از تخفیفات و امتیازات متناسب با سطح عضویت کارت طلائی (فقط گروهی) یا نقره‌ای خود بصورت کامل برخوردار شوند.