دیگر نگران هزینه های گران دندانپزشکی نباشید

کارت تخفیف دندانپزشکی

%۹۰

تخفیف

قابل استفاده شرکتها و سازمانها

در کلیه خدمات دندانپزشکی

%۵۰

تخفیف

قابل استفاده عموم مردم در کل کشور

در کلیه خدمات دندانپزشکی

۴۰۰

در تهران و سراسر کشور

مرکز دندانپزشکی

ارتودنسی

ایمپلنت

زیبایی

بیمه میهن

خدمات دندانپزشکی بنیان کارت

خدمات تخفیف دار دندانپزشکی با بنیان کارت با مشارکت شرکت بیمه میهن در بیش از ۴۲۰ مرکز مجهز دندانپزشکی در سراسر کشور

بیمه دندانپزشکی بنیان کارت

خدمات دندانپزشکی بنیان کارت

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و… می شود مدیریت دخل و خرج مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی می باشد.

در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمی توان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم کرد . بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است.

بیمه دندانپزشکی

حال اگر با رعایت و پیشگیری باز هم بیمار شدیم چه کنیم؟

بیمه دندانپزشکی یک از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است.

ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه دندانپزشکی به شرکتهای بیمه گر موجود در صنعت بیمه می توانیم بخشی از هزینه های درمانی را جبران کنیم.
اما در بخش بیمه دندانپزشکی شرکتهای بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوط نتوانستن رضایت بیمه شدگان را در جبران کل هزینه های درمانی خود جلب نمایند.

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناس متخصص اقدام به تاسیس شرکتی در قالب تعاونی به نام شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (تاسیس ۱۳۹۰) نمودند.

این شرکت با موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین مجوز تاسیس از وزارت تعاون کار و امور اجتماعی در حال حاضر با تجهیز ۴۰۰ مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر استانهای کشور که ارائه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی می باشند.

با عضویت (مشارکتی ) در این تعاونی و با پرداخت حق عضویت اندکی با در دریافت کارت و دفترچه خدمات دندانپزشکی می توانید تا ۹۰% تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی (ترمیمی،لثه،پریو،ارتودنسی،ایمپلنت و….) برخوردار شوید.

طرح گروهی (طلایی) شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) تا ۹۰% تخفیف

عضویت طلائی تا ۹۰% تخفیف و تا سقف ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال در طرحهای متنوع (فقط بصورت گروهی ۱۵۰ نفر ببالا ارایه میگردد.)

سقف سالانه ارایه خدمات دندانپزشکی تاحق عضویت ماهانه (با ۹۰% تخفیف)تخفیف خدمات در مراکز دندانپزشکی
۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال۳۰۰/۰۰۰ ریال۹۰% تخفیف
۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
۴۰۰/۰۰۰ ریال۹۰% تخفیف
۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال۵۰۰/۰۰۰ ریال۹۰% تخفیف

طرح دندانپزشکی گروهی بنیان کارت  فقط برای سازمانها و شرکتهای حقوقی اعم از خصوصی و دولتی ارایه میگرد حداقل تعداد پرسنل ۱۵۰ نففر ببالا میباشد

طرح انفرادی و خانواده (نقره ای) شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) با ۵۰% تخفیف

عضویت نقره ای با ۵۰% تخفیف و تا سقف ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان برای هر نفر درکلیه خدمات دندانپزشکی بصورت انفرادی و خانوادگی (برای عموم آزاد)

سقف ارایه خدمات دندانپزشکی تاحق اشتراک سالیانه (۱نفره)

به هزار تومان

حق اشتراک سالیانه (دو نفره)
به هزار تومان
حق اشتراک سالیانه (سه نفره)
به هزار تومان
تخفیف خدمات در مراکز دندانپزشکی
۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان برای هر نفرتک نفره
۳۰۰
۲ نفره
۵۰۰
۳ نفره
۷۰۰
%۵۰ تخفیف
۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان برای هر نفرتک نفره
۴۰۰
۲ نفره
۷۰۰
۳ نفره
۱۰۰۰
%۵۰ تخفیف
۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان برای هر نفر
تک نفره
۵۰۰
۲ نفره
۸۵۰
۳ نفره
۱۲۰۰
%۵۰ تخفیف
۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان برای هر نفر
تک نفره
۱۰۰۰
۲ نفره
۱۸۰۰
۳ نفره
۲۷۰۰
%۵۰ تخفیف

طرح دندانپزشکی انفرادی برای همه عموم  قابل ارایه میباشد که امکان خرید بصورت خانوادگی هم دارد و اعضای خانواده از تخفیف از خرید کارت بهره مند بطور مثال در طرح سقف تا ۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان ( دو نفره ۵۰۰۰۰۰ تومان و سه نفر ۷۰۰۰۰۰  تومان باید پرداخت شود.)

نکته۱:کلیه کارتهای بنیان کارت دقیقا” همان درصد تخفیف را نسبت به طرح انتخابی (طلایی۹۰%،نقره ای ۵۰% را نسبت به تعرفه رسمی و درج شده بخش تعرفه های دندانپزشکی  وب سایت که مطابق با تعرفه مصوب وزارت بهداشت می باشد ارایه می دهند.

( با کارتهای مشابه در بازار که از ۱۰% الی ۵۰% دارای تخفیف می باشند تفاوت دارد.)

نکته ۳: تعرفه خدمات دندانپزشکی در تمامی مراکز طرف قرارداد به جز استان های ” خوزستان-گیلان-مازندران-گلستان-هرمزگان-بوشهر”بنیان کارت در سراسر کشور یکسان می باشد.

نکته ۴: با توجه به پرداخت ما به التفاوت درمان و هزینه های دندانپزشکی اعضا در طرح های طلایی و نقره ای از طرف شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد به دندانپزشکان محترم طرف قرارداد در عمل دندانپزشکان طرف قرارداد به شما تخفیف نمی دهند.

و لذا با کیفیت عالی همانند بیماران آزاد به اعضای محترم تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با گارانتی ۱ ساله ارایه خدمات می نمایند.

**هیچ دندانپزشکی وجود ندارد که ۹۰% تخفیف بدهد و اعضا محترم بنیان کارت با پرداخت حق عضویت در طرحهای گروهی و انفرادیعملا تحت پوشش بیمه دندانپزشکی شرکت سهامی بیمه میهن قرار می گیرند.

جهت آشنایی بیشتر از تعرفه خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز و کلینیکهای طرف قرارداد در تهران و شهرستان های سراسر کشور می توانید در صورت نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر با کارشناسان با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایید.

  تلفن های تماس:
۰۲۱۲۶۱۴۶۳۶۵
۰۲۱۲۶۱۴۶۳۵۶
۰۹۱۲۰۹۲۵۰۱۰

ثبت نام آنلاین کارت دندانپزشکی بنیان کارت

شما میتوانید بصورت آنلاین با انتخاب کارت تخفیف مورد نظرخود را طبق لیست زیر در تهران از طریق پیک در محل سکونتتان و در سراسر ایران از طریق پست دریافت کنید. و پس از دریافت کارت از طریق اپلیکیشن تعیین نوبت از دکتر بنیان سلامت از پزشکان نوبت گیری نمایید.

پشتیبانی بنیان کارت هستم پاسخگوی سوالات شما