ارزانترین خدمات دندانپزشکی

 • ارزانترین خدمات دندانپزشکی در ایران

  خدمات بیمه دندانپزشکی بنیان کارت: ارائه بیمه دندانپزشکی بصورت انفرادی و گروهی با همکاری بیمه های معتبر در سطح کشور و همچنین شرکت بیمه بین المللی سوئیس اسیست گلوبال دنتال(گروه ساجد) با پوشش 90% کلیه هزینه‌های دندانپزشکی در ایران با بیش از 450 مرکز مجهز دندانپزشکی در سطح کشور

  تخفیف دندانپزشکی

  خدمات دندانپزشکی در کشور ما همیشه گران‌ و پرهزینه بوده است اما ایده گروهی از دندانپزشکان خوش‌فکر, ثابت کرد که قیمت‌ها می‌تواند کاملاً متفاوت باشد.

  خدمات دندانپزشکی ارزان می‌تواند و در عین حال بسیار باکیفیت و در حد استانداردهای جهانی باشد. رضایت مشتریان و استقبال گسترده اقشار مختلف از بنیان کارت (بنیان سلامت پاسارگاد) و ایده‌های ابتکاری آن در نهایت باعث شده که این خدمات روز به روز در راستای ارائه خدمات بهتر قدم بردارد.

  تامین برخی از مواد اولیه توسط خود شرکت،نظارت دقیق و سفت و سخت و چندین و چند ابتکار دیگر باعث شده است که این شرکت بتواند شکل متفاوتی از خدمات دندانپزشکی را به جامعه ایران معرفی کند.

  جهت آشنایی بیشتر با روش کار این شرکت و خدمات متفاوتی که ارائه می‌کند می‌توانید از طریق مطالعه مطالب ذیل اقدام کنید:

  طرح‌های دندانپزشکی بنیان کارت

  بنیان کارت در دو طرح بشرح ذیل ارائه ‌‌می‌شود:

  بنیان کارت نقره ای: این طرح بیمه‌ای با ۵۰% تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی شامل هزینه کشیدن دندان, هزینه پرکردن دندان, هزینه عصب کشی دندان, هزینه لامینت (زیبایی), هزینه ایمپلنت و هزینه ارتودنسی و دیگر خدمات دندانپزشکی قابل استفاده ‌‌می‌باشد.

  • عموم مردم بدون محدودیت سنی ‌می‌توانند از خدمات دندانپزشکی بنیان کارت با طرح‌های متنوع تا سقف ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان بدون دوره انتظار و از زمان دریافت کارت استفاده کنند.

  بنیان کارت طلایی: این طرح بیمه‌ای با ۹۰% تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی ارایه می شود خدمات شامل پرکردن دندان, عصب کشی دندان و دیگر خدمات دندانپزشکی تا سقف 5/000/000 تومان می‌باشد.

  • تمامی شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی می‌توانند از این طرح بیمه‌ای جهت استفاده پرسنل خود بهره‎‌‌مند گردند.

  ارزانترین خدمات دندانپزشکی

  مزایای بیمه دندانپزشکی بنیان کارت

  1. دسترسی و استفاده از شبکه بزرگ مراکز دندانپزشکی معتبر و صاحب نام در تمامی خدمات مرتبط با دندانپزشکی
  2. دندانپزشکان طرف قرارداد بنیان کارت در تهران و سراسر ایران متعهد به استفاده از بهترین مواد و رعایت کلیه استانداردهای بهداشتی می‌باشند و جهت تضمین رعایت موارد ذکر شده به کلیه خدماتشان یکسال گارانتی داده می‌شود..
  3. دارندگان بنیان کارت می توانند بدون هیچ گونه دوره انتظار جهت ارایه خدمات و از همان زمان دریافت کارت از خدمات دندانپزشکی بهره‌مند شوند.
  4. دفترچه دندانپزشکی ویژه اعضای بنیان کارت طلائی که بعنوان پرونده پزشکی و تاریخچه معالجات انجام شده می‌باشد که دندانپزشک معالج درمانهای انجام شده را در آن درج می‌کند.

  ارزانترین دندانپزشکی

  ارزانترین خدمات دندانپزشکی

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای