آشنائی با خدمات بیمه دندانپزشکی ۱ساله بیمه سرمد جهت دندان‌های سالم و نـاسالم

پوشش تا ۵۰% هزینه‌های دندان‌های ناسالم و ۹۰% هزینه‌های دندان‌های سالم

آشنائی با خدمات بیمه دندانپزشکی ۱ساله بیمه سرمد

شرکت معتبر بیمه سرمد, ارایه دهنده خدمات متنوع بیمه‌ای و همچنین ارایه بیمه دندانپزشکی سرمد با همکاری شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد تحت نام تجاری بنیان کارت, اقدام به فروش اولین طرح بیمه انفرادی و خانواده برای دندان‌های سالم و ناسالم نموده است.

همانگونه که مطلع هستید خدمات دندانپزشکی یکی از پرهزینه‌ترین خدمات درمانی در کشور بوده, که بدلیل بالا بودن هزینه‌ها مردم تا زمان شروع درد دندان به دندانپزشکان مراجعه نمی‌کنند, و زمانی که مراجعه می‌نمایند کار از کار گذشته و بایستی دندان مربوطه تخلیه شود. لذا شرکت بیمه سرمد جهت ارائه خدمات بیمه دندانپزشکی کلیه دندانهای سالم را پس از انجام معاینه و ارائه طرح درمان اولیه شناسائی نموده و تحت پوشش خود تا مدت سه سال با فرانشیز %۱۰ قرار خواهد داد.

و به جهت ارتقاء سلامت بهداشت دهان و دندان بیمه شدگان خود امکان ترمیم و بازسازی دندانهای ناسالم شما را با همکاری گروه تخصصی آرمانیستا و بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) در ۳۰۰ مرکز طرف قرارداد با فرانشیز %۵۰ فراهم نموده است.

لذا پس از خرید بیمه نامه شما دارای دو پوشش برای دندان‌های سالم از طریق (بیمه نامه سرمد) بصورت ۱ساله و دندانهای ناسالم از طریق بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) بصورت یکساله می‌باشید, که کارشناسان ما جهت هماهنگی در خصوص ارائه خدمات به شما آماده بوده و شما می‌توانید با استفاده از (اپلیکیشن بنیان سلامت) در خصوص تعیین وقت از مراکز و بهره‌برداری لازم از خدمات بیمه دندانپزشکی در هر دو بخش اقدام لازم را داشته باشید.

تعرفه هزینه بیمه دندانپزشکی ۱ساله بیمه سرمد

(ارقام به ریال میباشد)

بیمه دندانپزشکی سرمد

مراحل استفاده از خدمات بیمه دندانپزشکی سرمد در مراکز طرف قرارداد پس از صدور بیمه نامه به شرح ذیل است:

۱تکمیل فرم پرسشنامه سلامت جهت بررسی و تائید پزشک معتمد شرکت بیمه دندانپزشکی سرمد. (به شرح پیوست)

۲- صدور بیمه نامه و ارسال یک پیامک با درج لینک‌های مربوطه جهت مطالعه بیمه نامه صادره در دو بخش دندان‌های سالم با فرانشیز %۱۰ (پوشش ۹۰% هزینه‌ها ار طرف بیمه) و دندان‌های ناسالم با فرانشیز %۵۰ (پوشش ۵۰% هزینه‌ها ار طرف بنیان کارت) و امکان بهره‌برداری و مشاهده مراکز طرف قرارداد و تعرفه‌های دندانپزشکی و شماره تلفن‌های کارشناسان پشتیبان برای هر یک از بیمه شدگان.

۳هماهنگی با بیمه‌شدگان بیمه دندانپزشکی سرمد جهت اعزام آنان به نزدیکترین مراکز رادیولوژی طرف قرارداد جهت اخذ عکس OPG از هر دو فک در خصوص ارائه طرح درمان و شناسائی دندان‌های بیمه‌شده و تفکیک دندان‌های ناسالم و سالم و ثبت آن در سامانه شرکت بیمه.

تبصره: حداکثر زمان تعیین شده جهت انجام اخذ عکس OPG و ارائه طرح درمان اولیه ۳ ماه از تاریخ شروع بیمه نامه است.

۴- در صورت نیاز به ارائه خدمات دندانپزشکی برای دندانهای ناسالم بیمه شده می‌تواند از طریق اپلیکیشن بنیان کارت (دندونت) جهت تعیین و انتخاب نزدیکترین دندانپزشک در محل زندگی خود اقدام لازم را انجام داده تا در اولین فرصت با هماهنگی کارشناسان به مراکز طرف قرارداد اعزام شده و اقدامات لازم جهت درمان دندان‌های ناسالم با فرانشیز %۵۰ تا سقف تعهد خریداری شده در طول یکسال اولیه قرارداد برای بیمه شده انجام پذیرد.

خدمات بیمه دندانپزشکی 3ساله بیمه سرمد

امتیازات خرید بیمه دندانپزشکی سرمد به شرح ذیل می باشد:

۱- دوره انتظار در این بیمه نامه بیمه دندانپزشکی سرمد وجود نداشته  به محض صدور بیمه نامه، بیمه شده می‌تواند کلیه دندان‌های ناسالم خود را با فرانشیز %۵۰ از طریق طرح بنیان کارت در ۳۰۰ مرکز طرف قرارداد ترمیم نماید.

۲- در طول دوره بیمه‌ای سالیانه یکبار معاینه و چکاپ و همچنین جرمگیری برای دندان‌های بیمه شده انجام می‌پذیرد و هزینه آن در تعهد بیمه سرمد می‌باشد.

۳- هزینه رادیولوژی جهت اخذ عکس OPG برای شناسائی دندان‌های ناسالم و سالم در تعهد بیمه سرمد می‌باشد.

۴- تیم پشتیبانی قوی از طریق CRM  موجود در شرکت همواره در کنار بیمه شدگان بوده تا در هر زمان مورد نیاز پاسخگوی مشکلات و سوالات بیمه شدگان در طی دوره ۱ساله قرارداد باشند.

۵- در این بیمه نامه کلیه خدمات دندانپزشکی می‌بایست در مراکز دندانپزشکی معرفی شده انجام پذیرد و امکان ارائه خدمات از طریق دندانپزشکان غیر طرف قرارداد وجود ندارد.

لازم به ذکر است که جهت درمان دندان‌های ناسالم حداکثر مهلت زمان در یکسال اول قرارداد بوده و در صورت عدم انجام درمان در سال اول و نیاز به اخذ خدمات برای دندانهای ناسالم در سال بعد بایستی حق بیمه جداگانه دراین بخش با تمدید بیمه نامه بخش دندان‌های نا سالم انجام پذیرد.

خدمات بیمه دندانپزشکی 3ساله بیمه سرمد

جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۱۴۶۳۶۵ در ساعات اداری  در ساعات غیر اداری با شماره ۰۹۰۱۰۰۰۰۶۱۹ تماس حاصل نمائید.

پرسشنامه و پیشنهاد بیمه دندانپزشکی انفرادی

امتیاز شما به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای
enemad-logo