بیمه دندانپزشکی بنیان سلامت پاسارگاد

بیمه دندانپزشکی

ارایه کلیه خدمات دندانپزشکی با ۹۰% تخفیف

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و .. می شود مدیریت دخل خرج، مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی می باشد.

در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمی توان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم نماییم.

بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است. بیمه دندانپزشکی یکی از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است، ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه  به شرکت های بیمه گر موجود در صنعت بیمه می توانیم بخشی از هزینه های درمانی را جبران کنیم.

اما در بخش بیمه دندانپزشکی شرکت های بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوطه نتوانسته اند رضایت بیمه شدگان را در جهت جبران کل هزینه های درمانی جلب نمایند.

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی، گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناسان متعهد اقدام به تاسیس شرکتی در قالب تعاونی به نام شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (تاسیس ۱۳۹۰) با موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین وزارت تعاون کار و امور اجتماعی نموده اند.

در حال حاضر با تجهیز ۴۲۰ مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر استان های کشور ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی می باشند

با عضویت (مشارکتی) در این تعاونی و با پرداخت حق عضویت اندکی می توانید تا ۹۰% تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت، ارتودنسی، ترمیمی، پریو، پروتز، لثه و .. برخوردار شوید.

نکته ۱ : کلیه کارتهای بنیان کارت دقیقا همان درصد تخفیف را نسبت به طرح انتخابی طلایی ،نقره ای را نسبت به تعرفه رسمی و درج شده در بخش تعرفه های دندانپزشکی مندرج در وب سایت که مطابق با تعرفه مصوب وزارت بهداشت می باشد را ارایه می نماید.

این کارت با کارت های مشابه در بازار که از ۳۰% الی ۵۰% تخفیف ارایه می دهد کاملا متفاوت بوده و کلیه ۴۲۰ مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد دقیقا بر اساس تخفیفات مندرج در کارت های صادره این شرکت اقدام به ارایه خدمات بر اساس تعرفه حداقل مصوب وزارت بهداشت را دارند.

نکته ۲ : تعرفه خدمات دندانپزشکی در تمامی مراکز طرف قرارداد بنیان کارت در سراسر کشور یکسان می باشد.

نکته ۳ : این شرکت تعاونی جهت رضایتمندی کلیه مراکز دندانپزشکی خود،به غیر از مبالغ پرداختی هریک از اعضا که بر اساس کارت های خریداری شده تعیین می گردد ما به التفاوت هزینه ها را تا سقف تعرفه مصوب وزارت بهداشت به کلیه دندانپزشکان پرداخت می نماید که این موضوع مبین ارائه خدمات بیمه دندانپزشکی به صورت مطلوب و با بهترین کیفیت به کلیه اعضا می باشد.

هیچ دندانپزشکی وجود ندارد که ۹۰% تخفیف نسبت به حداقل تعرفه مصوب را ارایه نماید و اعضا محترم بنیان کارت با پرداخت حق عضویت در طرح های گروهی و انفرادی عملا تحت پوشش بیمه دندانپزشکی قرار خواهند گرفت.

تعرفه خدمات گروهی بنیان کارت

تعرفه خدمات گروهی بنیان کارت

جهت اثبات مطالب فوق به استحضار می رساند که در کلیه مراکز طرف قرارداد این شرکت در تهران و اقصی نقاط کشور تعرفه مصوب وزارت بهداشت به صورت یکنواخت قابل ارائه بوده و کلیه مراکز بر اساس کارت های صادره این شرکت اقدام به ارائه خدمات و اعمال تخفیف می نمایند.

بیمه دندانپزشکی  گروهی بنیان سلامت پاسارگاد

این قرارداد به صورت گروهی با حداقل تعداد ۱۵۰ نفر و بصورت ۷۰ درصد تعداد هر گروه طبق لیست تامین اجتماعی منعقد می گردد.

نرخ های حق اشتراک فوق برای گروه های از ۱۵۰ نفر تا ۱۰۰۰ نفر می باشد .

نرخ های حق اشتراک برای گروه های ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ نفر ۵% تخفیف می باشد. نرخ های حق اشتراک فوق برای گروه های ۵۰۰۰ نفر به بالا ۱۰% تخفیف می باشد .

در صورت پرداخت نقدی حق اشتراک ۱۰% در کل حق اشتراک تخفیف در نظر گرفته می شود .

سهم پرداختی های بیمار در جداول ۱۰ و ۲۰ درصد فقط جهت گروه های بالای ۱۰۰۰ نفر ارائه می گردد.

کلیه مشترکین می بایست فقط از مراکز طرف قرارداد این شرکت تعاونی تا سقف خدمات موجود استفاده نمایند .

به کلیه اعضاء جهت مراجعه به مراکز و اخذ خدمات یک فقره دفترچه دندانپزشکی به همراه کارت عضویت و معرفی نامه صادر و تحویل می گردد.

شرکت تعاونی هیچگونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه و فاکتور های دندانپزشکی در مراکز غیر طرف قرارداد و آزاد را ندارد. تعرفه عمومی و تخصصی اعلامی بر اساس تعرفه مصوب سال ۱۳۹۸ می باشد.

کلیه مواد قابل استفاده درجه یک و کلیه خدمات دندانپزشکی توسط دندانپزشکان طرف قرارداد دارای گارانتی یکساله می باشد.

به جهت تسهیل در ارائه خدمات به اعضاء هر فرد دارای یک مدیرپشتیبان ۲۴ ساعته جهت راهنمایی و تعیین وقت از دندانپزشکان طرف قرارداد و همینطور رسیدگی به کلیه امور جاری و رفع هر گونه مشکل احتمالی در طول دوره قرارداد یک ساله خواهند بود .

کلیه دارندگان کارت عضویت از خدمات بیمه ای،درمانی،خرید فروشگاهی در دیگر مراکز طرف قرارداد نیز برخوردار می باشند .

به محض انعقاد قرارداد کلیه اعضاء بدون گذراندن دوره انتظار می توانند از خدمات دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد نیز برخوردار می باشند .

تعرفه خدمات انفرادی بنیان کارت

تعرفه خدمات انفرادی بنیان کارت

بیمه دندانپزشکی  انفرادی بنیان سلامت پاسارگاد

این قرارداد به صورت انفرادی ارائه می گردد.

حق اشتراک به صورت نقدی در هنگام صدور کارت دریافت می گردد.

کلیه مشترکین می بایست فقط از مراکز طرف قرارداد استفاده نمایند .

شرکت تعاونی هیچگونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه و فاکتور های دندانپزشکی در مراکز غیر طرف قرارداد و آزاد را ندارد.

سهم پرداختی بیمار در طرح اشتراک نقره ای (انفرادی) با ۵۰% تخفیف نسبت به تعرفه های عمومی و تخصصی مصوب سال ۱۳۹۸ می باشد. کلیه مواد قابل استفاده درجه یک و کلیه خدمات دندانپزشکی توسط دندانپزشکان طرف قرارداد دارای گارانتی یکساله می باشد.

به جهت تسهیل در ارائه خدمات به اعضاء هر فرد دارای یک مدیر پشتیبان ۲۴ ساعته جهت راهنمایی و تعیین وقت از دندانپزشکان طرف قرارداد و همینطور رسیدگی به کلیه امور جاری و رفع هر گونه مشکل احتمالی در طول دوره قرارداد یک ساله خواهند بود .

به کلیه اعضا جهت مراجعه به مراکز و اخذ خدمات، کارت عضویت به همراه معرفی نامه صادر و تحویل می گردد.

این شرکت تعاونی با کمک گروهی از دندانپزشکان و کارشناسان خود ، دارای هیئت کارشناسی جهت رسیدگی به مشکلات احتمالی اعضاء بوده به طور جدی اقدام لازم برای رفع مشکلات بو جود آمده را انجام داده تا رضایت اعضاء و مشترکین خود را به نحو مطلوب داشته باشد.

به محض انعقاد قرارداد کلیه اعضاء بدون گذراندن دوره انتظار می توانند از خدمات دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد نیز برخوردار می باشند . کلیه دارندگان کارت عضویت از خدمات بیمه ای ، درمانی در دیگر مراکز طرف قرارداد نیز برخوردار می باشند .

جهت آشنایی بیشتر از تعرفه خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز طرف قرارداد در تهران و شهرستان های سراسر کشور می توانید به سایت ما به نشانی www.bonyancard.com مراجعه و از اطلاعات موجود بهره برداری نمایید.

بیمه دندانپزشکی بنیان سلامت پاسارگاد
امتیاز ما
با دادن ستاره از ما حمایت کنید
[کل: ۲ میانگین: ۵]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید