معرفی باشگاه مشتریان بنیان کارت

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با اتکاء به گرو هي از دندانپزشکان با تجربه و کارآزموده اقدام به تأسیس شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و همچنین وزارت تعــاون و کــار و رفاه اجتماعی نموده و با دارا بودن بالغ بر 350 کلینیک دندانپزشکی آمادگی دارد تا با ارائه طرحهای تخفیفی اشتراک گروهی و انفرادی (طلائی 70%، نقره ای 50%و فیروزه ای 30%) به  اعضای خود با پرداخت هزینه بسیار کمی بعنوان حق عضویت ( مشارکتی ) در خصوص عرضه خدمات مطلوب و بهینه در بخشهای خدمات دندانپزشکی ، بیمه ای ، درمانی ، بیمارستانی ، پاراکلینیکی و همچنین خدمات تخفیفی خرید فروشگاهی از مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه اعضاء خود را از بعد حفظ سلامتی و همچنین منافع مالی و جبران قسمتی از هزینه های جاری درمانی و اقتصادی بهره مند نماید .

کارت تخفیف دندانپزشکی
 • مشاوره اختصاصی

  استفاده رایگان از خدمات مشاور اختصاصی (Personal Adviser) به صورت شبانه روزی ویژه  تمامی اعضای باشگاه بنیان کارت جهت برنامه ریزی و تعیین وقت از دندانپزشکان، پیشنهاد دندانپزشک مناسب و متخصص با توجه به نوع بیماری عضو محترم و همچنین راهنمایی جهت استفاده از دیگر خدمات باشگاه بنیان کارت

 • دفترچه دندانپزشکی

  دفترچه دندانپزشکی  ویژه اعضای بنیان کارت طلائی که بعنوان پرونده پزشکی و تاریخچه معالجات انجام شده می باشد که دندانپزشک معالج درمانهای انجام شده را  در آن درج میکند.

 • خدمات ویژه دندانپزشکی

  امکان استفاده از خدمات دندانپزشکی در 350 مرکز و کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با تخفیف 30 الی 70 درصدی  بر اساس نوع عضویت  انتخابی  از طرف عضو در خدمات دریافتی دندانپزشکی

 • خدمات ویژه بیمه

  امکان استفاده از خدمات بیمه های تخفیف دار به شرح ذیل:

  1-  30 درصد تخفیف گروهی و نقدی در بیمه نامه بدنه.
  2- 20 درصد تخفیف بیمه ای در بیمه نامه های عمر و حادثه.
  3- 10 درصد تخفیف بیمه ای در بیمه نامه های عمر و تشکیل سرمایه.
  4- 25 درصد تخفیف بیمه ای در بیمه نامه های آتش سوزی منازل مسکونی.
  5- 5 درصد تخفیف بیمه ای در بیمه نامه های سرطان و نازایی
  6- 10 درصد تخفیف بیمه ای در خرید بیمه نامه درمان مسافرتی بیمه اواسان سوئیس

شرایط ویژه عضویت در باشگاه مشتریان بنیان کارت

عضویت گروهی

شرکتها و موسسات میتوانند مشخصات پرسنل خود را طی مکاتبه ای رسمی از طریق آدرس ایمیل info@bonyancard.com  یا تماس با بخش فروش به باشگاه اعلام نمایند تا نسبت به ثبت نام گروهی و صدور کارت عضویت افراد معرفی شده اقدام گردد. بدیهی است کارت های عضویت صادر شده تحویل نماینده شرکتها و موسسات متقاضی میگردد.

عضویت انفرادی

علاقمندان به عضویت در باشگاه میتوانند با مراجعه به بخش عضویت به تکمیل فرم درخواست عضویت به صورت آنلاین اقدام و از خدمات متنوع شبکه  کلینیکهای طرف قرارداد به علاوه جوایز و مشوق های استثنایی و هیجان انگیز باشگاه برخوردار شوند کارت عضویت اعضای محترم (بنیان کارت) به نام عضو صادر و به همراه بسته جامع اطلاع رسانی باشگاه توسط پست سفارشی ارسال و تحویل خواهد شد.

خرید آنلاین خدمات از طریق وب سایت باشگاه

به منظور رفاه بیشتر کاربران و اعضای محترم باشگاه و همگام با تکنولوژی نوین ارتباطات و اطلاعات ، باشگاه بنیان کارت پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیک دائمی 1 ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت نسبت به راه اندازی و توسعه خدمات خرید آنلاین از طریق وب سایت اینترنتی خود به نشانی www.bonyancard.com اقدام نموده است.

اعضای محترم باشگاه بنیانت کارت و با کارتهای بانکی خود میتوانند با مراجعه به بخش خرید آنلاین وب سایت  باشگاه با اطمینان و آرامش کامل نسبت به پرداخت حق عضویت (دارای نماد اتماد الکترونیکی) از تخفیفات و امتیازات متناسب با سطح عضویت کارت طلایی(فقط گروهی) یا نقره ای یا فیروزه ای خود بصورت کامل برخوردار شوند.

نرم افزار لیست مراکز طرف قراداد بنیان کارت

با استفاده از نرم افزار همراه باشگاه همواره اطلاعات و امکانات مورد نیاز شامل فهرست مراکز طرف قرارداد و لیست تعرفه خدمات دندانپزشکی ،راهنمای استفاده از بنیان کارت همراه تحت سیستم عامل اندروید در دسترس اعضای محترم باشگاه میباشد.
جهت دریافت نرم افزار همراه باشگاه میتوانید نسبت به دانلود و نصب نرم افزار (app) همراه باشگاه بنیان کارت بر روی گوشی تلفن همراه و یا تبلت دارای سیستم عامل ویندوز و اندروید اقدام نمود.

لطفا جهت دانلود اینجا کلیک کنید.