دکتر نگین مس چی در شهر ساری

دندانپزشک طرف قرارداد با بنیان کارت

بیمه دندان

پوشش تا 90% هزینه‌های دندانپزشکی

برای اولین بار در ایران

بیمه دندانپزشکی بصورت انفرادی و گروهی

شرکت بنیان کارت با همکاری شرکت‌های بیمه‌ای معتبر هزینه‌های دندانپزشکی

را با ۵۰% تا ۹۰% پوشش بیمه‌ای در حال ارائه است.

با دریافت بنیان کارت در این مرکز دندانپزشکی

که جزو مراکز طرف قرارداد بیمه دندانپزشکی بنیان کارت است تمامی موارد دندانپزشکی شامل: خدمات تخصصی عصب کشی دندان، پرکردن دندان، جرم گیری لثه، روکش دندان و کشیدن دندان عقل را با 50 الی 90% پوشش هزینه‌ها طبق تعرفه دندانپزشکی با توجه به نوع بیمه که از طرف بنیان کارت تهیه شده انجام دهید. با بنیان کارت همچنین خدمات ذیل را: در کامپوزیت دندان، لمینت دندان، ایمپلنت و ارتودنسی دندان را با ۳۰% تا ۵۰% پوشش بیمه‌ای انجام دهید.

توجه:

جهت اطلاع بیشتر از شرایط و هزینه‌های بیمه بنیان کارت ار طریق منوهای زیر، یا زدن بر روی علامت + مطالب را مطالعه بفرمائید.

بنیان کارت در دو طرح بشرح ذیل قابل ارائه است:

کارت نقره‌ای انفرادی و خانواده

با پوشش 50% هزینه‌ها در کلیه موارد دندانپزشکی شامل: کشیدن دندان، پرکردن دندان، عصب کشی دندان، جراحی دندان عقل نهفته، جرمگیری بروساژ و همچنین با پوشش 30% تا 50% هزینه‌ها در لمینت دندان، کامپوزیت دندان، بلیچینک دوفک (زیبایی)، ایمپلنت، ارتودنسی ثابت و ارتودسی متحرک دیگر خدمات زیبائی قابل استفاده است. عموم مردم بدون هیچگونه محدویت سنی امکان استفاده از خدمات بیمه دندانپزشکی بنیان کارت با طرح‌های موجود خود بدون دوره انتظار را دارند.

کارت طلائی گروهی و سازمانی:

با پوشش 90% هزینه‌ها در کلیه موارد دندانپزشکی شامل: کشیدن دندان، پرکردن دندان، عصب کشی دندان، جراحی دندان عقل نهفته، جرمگیری بروساژ و دیگر خدمات است و اما فقط قابل استفاده پرسنل سازمان‌ها و اعضای خانواده آنها هست. اعضا شرکت‌ها امکان استفاده از خدمات بنیان کارت با طرح‌های موجود بدون دوره انتظار را دارند.

شرایط تهیه و قیمت طرح بیمه دندانپزشکی بنیان کارت با مشارکت بیمه میهن

شما می‌توانید به صورت *انفرادی و خانوادگی* از طرح‌های بیمه‌ای ذیل جهت دندانپزشکی (عصب کشی، ترمیم، جراحی، زیبائی، ایمپلنت و ارتودنسی تا سقف 200/000/000 ریال برای هر نفر استفاده نمائید.


لیست دندانپزشکان بنیان کارت

کارت دندانپزشکی بنیان کارت در اکثر نقاط کشور در حال ارائه خدمات هست جهت اطلاع، از لیست دندانپزشکان بنیان کارت کلیک کنید.

لطفا" ابتدا شرایط استفاده از بیمه بنیان کارت و طرح‌های بنیان کارت را، که در این صفحه درج شده با دقت مطالعه بفرمایید. 

به علت حجم زیاد تماس لطفا اگر به دنبال اطلاعات بیش‌تر درباره بنیان کارت هستید، لطفا در ساعات (10 تا 19) فقط از طریق لینک‌های زیر در پیام‌رسان‌ها نام شهرتان را اعلام کنید، تا سریعا" اطلاعات دقیق‌تر برایتان ارسال شود.


دندانپزشکان بیشتر در شهر شما

FEATURED

دکتر غلامحسین برهانی

دکتر مهدی مرتضوی

FEATURED

دکتر رضا راستی


دندانپزشک دسته: دندانپزشک در ساری دندانپزشکان استان مازندراندندانپزشک برچسب ها: ارتودنسی در ساری ارتودنسی دندان در ساری ارزانترین دندانپزشکی ساری بهترین دندانپزشک در شهر ساری بهترین دندانپزشک ساری بهترین دندانپزشک شهر ساری بیمه ارتودنسی در ساری بیمه ایمپلنت ساری بیمه پرکردن دندان ساری بیمه دندان ساری بیمه دندانپزشکی اتباع بیمه دندانپزشکی در ساری بیمه روکش در ساری بیمه روکش دندان در ساری بیمه روکش دندان ساری بیمه عصب کشی در ساری بیمه عصب کشی ساری بیمه لامینیت ساری بیمه لمینت در ساری پرکردن دندان در ساری تخفیف دندانپزشکی در ساری تخفیف عصب کشی در ساری جراح دندانپزشک در ساری جراح لثه در ساری جراحی دندان در ساری جراحی لثه در ساری دندانپزشک ارزان ساری دندانپزشک اطفال در ساری دندانپزشک خوب در ساری دندانپزشک خوب در شهر ساری دندانپزشک در استان مازندران دندانپزشک در شهر ساری دندانپزشک ساری دندانپزشک کودکان در ساری دندانپزشک متخص خوب در ساری دندانپزشکی ارزان در ساری دندانپزشکی اطفال در ساری دندانپزشکی اقساطی در ساری دندانپزشکی خوب در ساری دندانپزشکی در استان مازندران دندانپزشکی در شهر ساری دندانپزشکی رایگان در ساری دندانپزشکی ساری دندانپزشکی قسطی در ساری دندانپزشکی کودکان در ساری روکش دندان در ساری عصب کشی در ساری قیمت کامپوزیت دندان در ساری قیمت مناسب عصب کشی در ساری کامپوزیت دندان در ساری کشیدن دندان ارزان در ساری کشیدن دندان در ساری کلینیک دندانپزشکی در ساری لامینت دندان در ساری متخصص ارتودنسی در ساری متخصص ایمپلنت در ساری متخصص دندان در ساری