دکتر سارا خوش آمد در شهر قم

دندانپزشک طرف قرارداد با بنیان کارت

بیمه دندان

پوشش تا 90% هزینه‌های دندانپزشکی

برای اولین بار در ایران

بیمه دندانپزشکی بصورت انفرادی و گروهی

شرکت بنیان کارت با همکاری شرکت‌های بیمه‌ای معتبر هزینه‌های دندانپزشکی

را با ۵۰% تا ۹۰% پوشش بیمه‌ای در حال ارائه است.

با دریافت بنیان کارت در این مرکز دندانپزشکی

که جزو مراکز طرف قرارداد بیمه دندانپزشکی بنیان کارت است تمامی موارد دندانپزشکی شامل: خدمات تخصصی عصب کشی دندان، پرکردن دندان، جرم گیری لثه، روکش دندان و کشیدن دندان عقل را با 50 الی 90% پوشش هزینه‌ها طبق تعرفه دندانپزشکی با توجه به نوع بیمه که از طرف بنیان کارت تهیه شده انجام دهید. با بنیان کارت همچنین خدمات ذیل را: در کامپوزیت دندان، لمینت دندان، ایمپلنت و ارتودنسی دندان را با ۳۰% تا ۵۰% پوشش بیمه‌ای انجام دهید.

توجه:

جهت اطلاع بیشتر از شرایط و هزینه‌های بیمه بنیان کارت ار طریق منوهای زیر، یا زدن بر روی علامت + مطالب را مطالعه بفرمائید.

بنیان کارت در دو طرح بشرح ذیل قابل ارائه است:

کارت نقره‌ای انفرادی و خانواده

با پوشش 50% هزینه‌ها در کلیه موارد دندانپزشکی شامل: کشیدن دندان، پرکردن دندان، عصب کشی دندان، جراحی دندان عقل نهفته، جرمگیری بروساژ و همچنین با پوشش 30% تا 50% هزینه‌ها در لمینت دندان، کامپوزیت دندان، بلیچینک دوفک (زیبایی)، ایمپلنت، ارتودنسی ثابت و ارتودسی متحرک دیگر خدمات زیبائی قابل استفاده است. عموم مردم بدون هیچگونه محدویت سنی امکان استفاده از خدمات بیمه دندانپزشکی بنیان کارت با طرح‌های موجود خود بدون دوره انتظار را دارند.

کارت طلائی گروهی و سازمانی:

با پوشش 90% هزینه‌ها در کلیه موارد دندانپزشکی شامل: کشیدن دندان، پرکردن دندان، عصب کشی دندان، جراحی دندان عقل نهفته، جرمگیری بروساژ و دیگر خدمات است و اما فقط قابل استفاده پرسنل سازمان‌ها و اعضای خانواده آنها هست. اعضا شرکت‌ها امکان استفاده از خدمات بنیان کارت با طرح‌های موجود بدون دوره انتظار را دارند.

شرایط تهیه و قیمت طرح بیمه دندانپزشکی بنیان کارت با مشارکت بیمه میهن

شما می‌توانید به صورت *انفرادی و خانوادگی* از طرح‌های بیمه‌ای ذیل جهت دندانپزشکی (عصب کشی، ترمیم، جراحی، زیبائی، ایمپلنت و ارتودنسی تا سقف 200/000/000 ریال برای هر نفر استفاده نمائید.


لیست دندانپزشکان بنیان کارت

کارت دندانپزشکی بنیان کارت در اکثر نقاط کشور در حال ارائه خدمات هست جهت اطلاع، از لیست دندانپزشکان بنیان کارت کلیک کنید.

اطلاع از شرایط و قیمت بیمه دندان پزشکی

لطفا" ابتدا شرایط استفاده از بیمه بنیان کارت و طرح‌های بنیان کارت را، که در این صفحه درج شده با دقت مطالعه بفرمایید. 

به علت حجم زیاد تماس لطفا اگر به دنبال اطلاعات بیش‌تر درباره بنیان کارت هستید، لطفا در ساعات (10 تا 19) فقط از طریق لینک‌های زیر در پیام‌رسان‌ها نام شهرتان را اعلام کنید، تا سریعا" اطلاعات دقیق‌تر برایتان ارسال شود.


دندانپزشکان بیشتر در شهر شما

دکتر ندا وکیلی

دکتر بهنام برزگر

دکتر نسرین عطوفی سلمانی


دندانپزشک دسته: دندانپزشک در قم دندانپزشکان استان قمدندانپزشک برچسب ها: ارتودنسی در قم ارزانترین دندانپزشکی قم بهترین دندانپزشک در شهر قم بهترین دندانپزشک در قم بهترین دندانپزشک شهر قم بهترین دندانپزشک قم بیمه ارتودنسی در قم بیمه ایمپلنت قم بیمه پرکردن دندان قم بیمه دندان قم بیمه دندانپزشکی در قم بیمه روکش در قم بیمه روکش دندان در قم بیمه روکش دندان قم بیمه عصب کشی در قم بیمه عصب کشی قم بیمه لامینت در قم بیمه لامینیت قم بیمه لمینت در قم پرکردن دندان در قم تخفیف دندانپزشکی در قم تخفیف عصب کشی در قم جراح دندانپزشک در قم جراح لثه در قم جراحی دندان در قم جراحی لثه در قم دندانپزشک ارزان در قم دندانپزشک استان قم دندانپزشک اطفال در قم دندانپزشک خوب در شهر قم دندانپزشک خوب در قم دندانپزشک در استان قم دندانپزشک در شهر قم دندانپزشک رایگان در قم دندانپزشک شهر قم دندانپزشک قم دندانپزشک کودکان در قم دندانپزشک متخصص خوب در قم دندانپزشکی ارزان در قم دندانپزشکی اطفال در قم دندانپزشکی اقساطی در قم دندانپزشکی خوب در قم دندانپزشکی در استان قم دندانپزشکی در شهر قم دندانپزشکی در قم دندانپزشکی رایگان در قم دندانپزشکی قسطی در قم دندانپزشکی قم دندانپزشکی کودکان در قم روکش دندان در قم عصب کشی در قم قیمت کامپوزیت دندان در قم قیمت مناسب عصب کشی در قم کامپوزیت دندان در قم کشیدن دندان ارزان در قم کشیدن دندان در قم کلینیک دندانپزشکی در قم لامینت دندان در قم متخصص ارتودنسی در قم متخصص ایمپلنت در قم متخصص دندان در قم