شرایط انعقاد قرارداد گروهی با سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی

قرارداد گروهی با سازمانها و شرکتها دولتی و خصوصی همانگونه که در بخش درباره ما به استحضار رسید این شرکت با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و همچنین وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی و با توجه به وجود ۷نفر سهامداران دندانپزشک با تجربه و متخصص در بخش مدیریت و ۴۲۰ دندانپزشک در بخش ارایه خدمات درمانی خود آمادگی دارد.

درصورت تمایل دریافت خدمات دندانپزشکی (اشتراک گروهی و انفرادی) با آن شرکت یا سازمان محترم نیز اقدام به انعقاد قرارداد نماید.

لذا خواهشمند است درصورت تمایل به همکاری به جهت آشنائی بیشتر آن مدیریت محترم از چگونگی ارائه خدمات و نحوه انعقاد قرارداد همکاری، مراتب درخواست خود را در فرم اعلامی ذیل تکمیل نموده تا در اولین فرصت کارشناسان این شرکت با آن سازمان/شرکت تماس حاصل نمایند.

دندان - قرارداد گروهی با سازمانها و شرکتها

سلطانی

مدیریت فروش و توسعه بازار

مدیران محترم عامل و مدیران رفاهی و بیمه ای شرکتها میتوانند با قسمت مدیریت فروش و توسعه بازار جهت پاسخ هر گونه سوال و همچنین هماهنگی جهت انعقاد قرارداد گروهی از طرق ذیل در تماس باشند:
تلفن02191591696 ساعات اداری همراه:09120925010

درخواست انعقاد قرارداد گروهی

این فرم تماس غیرفعال است زیرا شما از قبول سرویس Google reCaptcha که لازم است برای اعتبارسنجی پیام‌های ارسالی توسط فرم خودداری کنید امتناع کردید.
6a92ef60a1 5baf3376c2fbb8c4008b79b1 - قرارداد گروهی با سازمانها و شرکتها

تعدادی از مشتریان ما

180000عضو

تعداد اعضای تحت پوشش بنیان کارت

امتیاز شما به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای