اخبار بنیان کارت

وبلاگ

بیمه بنیان کارت

ارزانترین خدمات دندانپزشکی در ایران

خدمات بیمه دندانپزشکی بنیان کارت به عنوان ارزانترین خدمات دندان پزشکی در حال ارائه بیمه دندان پزشکی بصورت انفرادی و گروهی با همکاری بیمه های معتبر در سطح کشور و همچنین شرکت بیمه بین المللی سوئیس اسیست گلوبال دنتال(گروه ساجد)

با پوشش ۹۰% کلیه هزینه‌های دندانپزشکی در ایران با بیش از ۳۵۰ مرکز مجهز دندانپزشکی در سطح کشور

ارزانترین خدمات دندانپزشکی

خدمات دندانپزشکی در کشور ما همیشه گران‌ و پرهزینه بوده است.

اما ایده گروهی از دندانپزشکان خوش‌فکر ثابت کرد که قیمت‌ها می‌تواند کاملاً متفاوت باشد.

موارد دندانپزشکی ارزان می‌تواند و در عین حال بسیار باکیفیت و در حد استانداردهای جهانی باشد. رضایت مشتریان و استقبال گسترده اقشار مختلف از بنیان کارت (بنیان سلامت پاسارگاد) و ایده‌های ابتکاری آن در نهایت باعث شده که این خدمات روز به روز در راستای ارائه خدمات بهتر قدم بردارد.

  • تامین برخی از مواد اولیه توسط خود شرکت
  • نظارت دقیق و سفت و سخت
  • چندین و چند ابتکار

دیگر باعث شده است که این شرکت بتواند شکل متفاوتی از خدمات دندانپزشکی را به جامعه ایران معرفی کند.

جهت آشنایی بیشتر با روش کار این شرکت از طریق مطالعه مطالب ذیل اقدام کنید:

طرح‌های دندانپزشکی بنیان کارت

ارزانترین خدمات دندانپزشکی در دو طرح بشرح ذیل ارائه ‌‌می‌شود:

بنیان کارت نقره ای:

این طرح بیمه‌ای با ۵۰% تخفیف در کلیه خدمات دندان پزشکی شامل هزینه کشیدن دندان, هزینه پرکردن دندان, هزینه عصب کشی دندان, هزینه لمینت و کامپوزیت دندان (زیبایی), هزینه ایمپلنت و هزینه ارتودنسی و دیگر خدمات دندانپزشکی قابل استفاده ‌‌می‌باشد.

  • عموم مردم بدون محدودیت سنی ‌می‌توانند از خدمات دندانپزشکی بنیان کارت با طرح‌های متنوع تا سقف ۵۰/۰۰۰/۰۰ تومان بدون دوره انتظار و از زمان دریافت کارت استفاده کنند.

بنیان کارت طلایی:

این طرح بیمه‌ای با ۹۰% تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی ارایه می شود خدمات شامل پرکردن دندان, عصب کشی دندان و دیگر خدمات دندانپزشکی تا سقف ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

  • تمامی شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی می‌توانند از این طرح بیمه‌ای جهت استفاده پرسنل خود بهره‎‌‌مند گردند.

ارزانترین خدمات دندان پزشکی

مزایای بیمه دندانپزشکی بنیان کارت

  1. دسترسی و استفاده از شبکه بزرگ مراکز دندان پزشکی معتبر در تمامی خدمات مرتبط با دندان پزشکی
  2. دندان پزشکان طرف قرارداد بنیان کارت سراسر ایران متعهد به استفاده از بهترین مواد و رعایت کلیه استانداردهای بهداشتی می‌باشند و جهت تضمین کلیه خدماتشان یکسال گارانتی داده می‌شود..
  3. دارندگان بنیان کارت می توانند بدون هیچ گونه دوره انتظار جهت ارایه خدمات و از همان زمان دریافت کارت از خدمات دندانپزشکی بهره‌مند شوند.
  4. دفترچه دندانپزشکی ویژه اعضای بنیان کارت طلائی که بعنوان پرونده پزشکی و تاریخچه معالجات انجام شده می‌باشد که دندانپزشک معالج درمانهای انجام شده را در آن درج می‌کند.

ارزانترین خدمات دندانپزشکی

Dental-Implant

هزینه ایمپلنت دندان

دانستنیهای دندانپزشکی, دندانپزشکی با بیمه
هزینه ایمپلنت ارزان چنده؟ هزینه ایمپلنت دندان: از گذشته تا به امروز تعرفه خدمات دندانپزشکی و هزینه ایمپلنت دندان و یا کاشت دندان نسبت به تعرفه سایر خدمات پزشکی و غیرپزشکی، اندکی بالاتر بوده و علت آن نیز مسئولیت حرفه ای بالا برای دندانپزشک و همچ…
هزینه عصب کشی دندان

هزینه عصب کشی دندان

دندانپزشکی با بیمه, دانستنیهای دندانپزشکی
هزینه عصب کشی دندان به چه عواملی بستگی دارد؟ عصب کشی یکی از مهم ترین خدمات در بخش دندان‌ها است که می تواند به فاکتورهای مختلفی وابسته باشد. پس از بررسی این پرسش، می خواهیم راهکار کاهش این هزینه و تعرفه نهایی با استفاده از بیمه را برای شما بر…
بیمه بنیان کارت

بهترین کلینیک دندانپزشکی زنجان

دندانپزشکی با بیمه
خدمات بیمه‌ای در بهترین کلینیک دندانپزشکی زنجان بهترین کلینیک دندانپزشکی زنجان: خوب حالا می‌خواهیم شما را با مهم‌ترین بخش، که برای انتخاب خوب‌ترین کلینیک دندانپزشکی زنجان برای اکثر مردم است به پردازیم. از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین د…
بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران 13

بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران

دندانپزشکی با بیمه
بهترین و مجهز ترین کلینیک دندانپزشکی تهران بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران: با بالا رفتن هزینه‌های دندانپزشکی، همه افراد در تلاش هستند تا به سلامت دهان و دندان خود اهمیت بیشتری بدهند. همچنین به این افراد توصیه می‌کنیم، تا برای انجام کارهای دندانپزش…

امتیاز شما به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای