قوانین و مقررات استفاده از سایت بنیان کارت

قوانین و شرایط استفاده از کارت بنیان کارت

۱-در این توافق نامه هرکجا از کلمات و عبارات بنیان کارت یا وب سایت استفاده شده باشد منظور وب سایت اینترنتی بنیان کارت به آدرس www.bonyancard.com به همراه تمامی    بخشها و امکانات و زیر دامنه های آن میباشد.مگر در صورت اشاره به یک بخش و یا آدرس مشخص
۲-مدیرت وب سایت بنیان کارت از داخل کشور ایران انجام میپذیرد و در نتیجه این توافقنامه علاوه بر در نظر گرفتن سهولت استفاده رعایت احترام و امنیت سایر کاربران وب سایت انطباق    با قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران نیز در نظر گرفته شده است.
۳-اطلاعات فردی موجود در حساب کاربری شما تحت هیچ شرایطی جهت استفاده تجاری یا تبلیغاتی به صورت عمدی توسط بنیان کارت و در اختیار اشخاص حقیقی و یا حقوقی ثالث      قرار نخواهد گرفت و فقط دارنده میتواند از خدمات کارت عضویت در مراکز طرف قرارداد استفاده نماید.
۴-انتشار محتوی نوشتاری یا تصویری حاوی موارد زیر غیر مجاز میباشد توهین به اشخاص حقیقی یا حقوقی جنسیت ها ، ادیان ، آداب و رسوم هر نوع اهانت دیگر انعکاس خشونت و        رفتار غیر انسانی هرزه نگاری به طور کلی محتوی غیر اخلاقی و مغایر با شئونات جامعه
۵-بنیان کارت محصولی در رابطه به خدمات تخفیف دار دندانپزشکی صرفا بر طبق تعرفه درج شده در سایت بنیان کارت که در قسمت تعرفه ها قابل رویت است انجام میپذیرد.
چنانچه مورد یا مواردی به هر شکل نیاز به توضیح بیشتر است با ما تماس بگیرید (جهت مراجعه به صفحه ارتباط اینجا کلیک کنید)
۶-موافقت با این توافقنامه به این فعالیت که تمام موارد ذکر شده در آن به طور روشن و مفهوم بوده و به دقت مطالعه شده است بنیان کارت حق تغییر این سند را برای خود محفوظ می    دارد.

تذکر:این سند به مرور تکمیل خواهد شد در صورت ایجاد تغییر در مفاد مراتب از طریق ایمیل به تمامی اعضاء ارسال خواهد شد لذا در صورت دریافت اعلان نسخه های جدید ، جهت            ملاحضه آن اقدام نمایید.
ادامه عضویت و فعالیت در بنیان کارت به عنوان عضو پس از اعمال بروز رسانی و تغییرات احتمالی در محتوا و قوانین مندرج در این توافقنامه در آینده اعم از اینکه تغییرات محدود یا وسیع باشد به معنای توافق شما به عنوان عضو با موارد جدید است در غیر اینصورت میتوانید عضویت در بنیان کارت را به عنوان عضو لغو نمائید.

بازدیدها: ۱۱۹۸