خدمات طلایی دندانپزشکی

ویژه پرسنل محترم اداره آموزش و پرورش استان کرمان

 ” همکاران گرامی “

بدینوسیله به اطلاع می رساند این اداره کل به منظور رفاه حال هرچه بیشتر همکاران محترم و بهره گیری از خدمات دندانپزشکی قابل ارائه توسط شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد ( اعمال تخفیف به میزان ۷۰ درصد در تعرفه مصوب مراکز طرف قرارداد سراسر استان کرمان)  اقدام به انعقاد قرارداد با شرکت مذکور نموده که اهم خدمات قابل ارائه را به شرح ذیل به اطلاع می رساند.

**شرح خدمات اشتراک طلایی**

امکان استفاده از خدمات دندانپزشکی در مراکز و کلینیک های دندانپزشکی طرف قرارداد با ۷۰ درصد تخفیف(سهم پرداختی بیمار(فرانشیز)۳۰ درصد) می باشد.

 • ارائه خدمات دندانپزشکی

  ارائه خدمات  در درمان های دندانپزشکی با بیش از ۱۲۰ نوع خدمت که  شامل  بخش معاینه و تشخیص، جراحی فک و صورت،خدمات ترمیمی، درمان ریشه، پریو(بیماری های لثه)، بخش پروتز، بخش اطفال، ارتودنسی، ایمپلنت و کلیه درمان های عمومی و تخصصی میباشد.

 • سقف اعتبار خدمات

  حداکثر سقف دریافت خدمات دندانپزشکی در این طرح ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال سالیانه برای هر نفر میباشد.

 • گارانتی

  کلیه خدمات دندانپزشکی با استفاده از مواد درجه یک و توسط دندانپزشکان طرف قرارداد دارای گارانتی یکساله می باشد.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

  به جهت تسهیل در ارائه خدمات به اعضاء هر فرد دارای یک مدیر پشتیبان ۲۴ ساعته جهت راهنمایی و تعیین وقت از  دندانپزشکان طرف قرارداد و همینطور رسیدگی به کلیه امور جاری و رفع هرگونه مشکل احتمالی در طول دوره قرارداد یک ساله خواهد بود.

 • دوره انتظار

  استفاده از خدمات دندانپزشکی فاقد دوره انتظار بوده و مشترک به محض دریافت کارت اشتراک می تواند با مراجعه به مراکز و کلینیک های طرف قرارداد خدمات مورد نظر خود را دریافت نماید.

 • مدت اعتبار

  مدت اعتبار کارت اشتراک طلایی از تاریخ صدور  یک سال می باشد.

 • هیئت کارشناسی و رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات

  شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با کمک گروهی از دندانپزشکان و کارشناسان خود، دارای هیئت کارشناسی جهت رسیدگی به مشکلات احتــمالی  اعضاء بوده و بطور جــدی اقدام لازم برای رفع مشکلات به وجود آمده را انجام داده تا رضایت اعضاء و مشترکیــن خود را بــه نحو مطلـوب داشتــه باشد.

 • حق اشتراک سالیانه

  حق اشتراک عضویت به صورت اقساطی و ماهیانه مبلغ ۲۰۰،۰۰۰ ریال از حقوق کارمند کسر میگردد.

 • دفترچه خدمات دندانپزشکی

  ارائه دفترچه خدمات دندانپزشکی  به اعضا که به عنوان پرونده پزشکی و تاریخچه معالجات انجام شده می باشد که دندانپزشک معالج درمان های انجام شده را  در آن درج می نماید.

در صورت تمایل به منظور بهره گیری از خدمات دندانپزشکی به لینک زیر مراجعه و مراحل پیش ثبت نام را تکمیل نمایید.