خدمات دندانپزشکی بنیان کارت

خدمات دندانپزشکی قابل ارایه با بنیان کارت

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و… میشود مدیریت دخل و خرج مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی میباشد . در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمی توان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم کرد . بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است.

حال اگر با رعایت و پیشگیری باز هم بیمار شدیم چه کنیم؟

بیمه یک از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است ، ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه به شرکتهای بیمه گر موجود در صنعت بیمه میتوانیم بخشی از هزینه های درمانی را جبران کنیم.
اما در بخش بیمه های دندانپزشکی شرکتهای بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوط نتوانستن رضایت بیمه شدگان را در جبران کل هزینه های درمانی خود جلب نمایند.

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناس متخصص اقدام به تاسیس شرکتی در قالب تعاونی به نام شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (تاسیس 1390) با موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین وزارت تعاون کار و امور اجتماعی نموده و در حال حاضر با تجهیز 350 مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر مراکز استانهای کشور ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی میباشند که با عضویت(مشارکتی ) در این تعاونی و با پرداخت حق عضویت اندکی میتوانید از 70 % تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی (ترمیمی،لثه،پریو،ارتودنسی،ایمپلنت و….) برخوردار شوید.

    شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) خدمات خود را در قالب طرح گروهی (عضویت طلائی با 70% تخفیف و تا سقف 30/000/000 ریال و عضویت نقره ای با 50% تخفیف تا سقف 30/000/000 ریال ) و طرح انفرادی ( عضویت نقره ای با 50% تخفیف تا سقف نا محدود و  فیروزه ای با 30% تخفیف تا سقف نامحدود) ارائه مینماید.

توجه:پیرو قرارداد منعقده فی مابین ایرانسل و شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد میتوانند از طریق نرم افزار ایرانسل من نسبت به خرید کارت عضویت طرح نقره ای (با تخفیف 50%) و کارت عضویت فیروزه ای (با 30% تخفیف) اقدام نمایند.

جهت آشنائی بیشتر از تعرفه خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز و کلینیکهای طرف قرارداد در تهران و شهرستانهای سراسر کشور میتوانید به وب سایت زیر مراجعه و از اطلاعات موجود بهره برداری نمائید و در صورت نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر با کارشناسان با شماره تلفنهای ذیل تماس حاصل نمائید.

تعرفه دندانپزشکی             مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد             دانلود لیست مراکز طرف قرارداد           مراکز بیمارستانی و پاراکلینیکی طرف قرارداد

  تلفنهای تماس:
02143316-02196863040-09120925010-09010000128

ثبت نام آنلاین خدمات دندانپزشکی بنیان کارت

فوتر بنیان کارت