قرارداد فیمابین گروه مالی گردشگری و گروه بین المللی هتلداری اکو

امضای رسمی قرارداد فیمابین گروه مالی گردشگری و گروه بین المللی هتلداری اکور

    جهت مدیریت دو هتل بزرگ در تهران

گروه مالی گردشگری، مهم‌ترین هلدینگ فعال در صنعت گردشگری و هتلداری کشور امروز اعلام نمود قراردادی را با گروه بین المللی هتلداری اکور جهت مدیریت دو هتل جدید خود در تهران به امضا رسانده است.

بهره برداری از هتل‌های جدید با نام‌های Novotel و Ibis فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در تهران توسط گروه بین المللی هتلداری اکور از مهر ماه ۱۳۹۴  همزمان با روز جهانی جهانگردی . هفته گردشگری آغاز خواهد شد. پس از ۴۰ سال عدم حضور برندهای خارجی در صنعت هتلداری کشور گروه هتل‌های آکور اولین گروه هتل‌داری بین‌المللی است که موفق می شود برند خود را در بازار ایران عرضه نماید.

دکتر مهدی جهانگیری، رییس هیئت مدیره و مدیر عامل گروه مالی گردشگری امروز در کنفراس مطبوعاتی حاشیه مراسم امضای قرارداد با گروه بین المللی هتلداری اکور در تهران اظهار داشت: “ما معتقدیم تخصص گروه‌های هتل‌داری بین‌المللی موجب ارتقای استانداردهای داخلی و سطح ارائه خدمات در زنجیره هتل‌های کشور خواهد شد و در نهایت ارزش افزوده را برای کسب و کار دراین بخش به همراه خواهد داشت. قرارداد تاریخی با گروه هتل‌های آکور برای مدیریت هتل‌های Novotel و Ibis فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)در تهران می‌تواند آغازی فرخنده برای ارائه خدمات حرفه‌ای همراه با ذائقه میهمان‌نوازی ایرانی و فرهنگ غنی آن به مشتریان ارزشمند، سهامداران و مجموعه کارکنان ما باشد.”

گروه مالی گردشگری هم‌اکنون بیش از ۴۰ شرکت زیر مجموعه بعنوان عضو رسمی دارد و در قالب ۵ هلدینگ اصلی در عرصه‌های «بانکداری، گردشگری، صنعت ساختمان، نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت و معدن» فعالیت می‌کند. این گروه بزرگ اقتصادی در حال حاضر در قالب «شرکت سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) ـ سهامی عام» و «بانک گردشگری (سهامی عام)» به‌عنوان دو عضو رسمی سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) در مجامع بین‌المللی صاحب نشان است و در راستای توسعه صنعت گردشگری و هتل‌داری کشور تلاش و فعالیت می نماید.

سرمایه‌گذاری در بازارهای سرمایه، فعالیت‌های تولیدی و تجاری در بخش‌های صنعتی و سودآور، عملیات عمرانی با انگیزه توسعه صنعت گردشگری، حمایت مالی از پروژه‌های علمی، فرهنگی و ورزشی، انجام فعالیت‌های خیریه و عام‌المنفعه از دیگر برنامه‌هایی است که گروه مالی گردشگری با بهره‌گیری از توان و ظرفیت شرکت‌های عضو – که در حکم بازوان اجرایی گروه محسوب می‌شوند – درصدد عملیاتی نمودن آنها است.

Sebastien Bazin، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه هتل‌داری آکور افزود: “ما از امضای این قرارداد با گروه مالی گردشگری در ایران بسیار خوشحالیم. ما اطمینان داریم که Novotel و Ibis به زیبایی با رشد شتابنده‌ بخش هتل‌داری در ایران آمیخته خواهند شد. نگاه برندهای ما به ظرفیت عظیم رشد در این کشور معطوف است؛ کشوری که بالغ بر ۸۰ میلیون نفر جمعیت و اقتصادی رو به رشد دارد. هدف ما این است که به واسطه مجموعه‌ای از برندهای جهانی خود، شبکه‌ بزرگی را در ایران توسعه دهیم که کلیه بخش‌هااز هتل‌های گران‌قیمت تا هتل‌های مقیاس متوسط و اقتصادی را پوشش دهد. “

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید