بیمه دندانپزشکی

هفدهمین جشن خانه سینما با مشارکت (سمگا) برگزار شد

هفدهمین جشن خانه سینما، با همت شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ( سمگا ) و مشارکت باشگاه گردشگری ایرانیان به عنوان بازوی اجرایی، در محل عمارت مسعودیه تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سمگا، در این مراسم که با حضور بیش از ۴۰۰۰ نفر از پیشکسوتان و اهالی سینمای ایران جمعه شب برگزار شد، برگزیدگان بخش مسابقه جشن خانه سینما، معرفی شدند. برگزیدگان این جشن علاوه بر تندیس بلورین و دیپلم افتخار، هدایایی نیز از هلدینگ سمگا و با مسئولیت اجرایی شرکت باشگاه گردشگری ایرانیان دریافت کردند.

سفر به کشور آفریقای جنوبی با یک نفر همراه به مدت یک هفته، یک شب اقامت ویژه در هتل ۵ ستاره فرودگاه امام خمینی (ره) تحت برند بین المللی NOVOTEL متعلق به سمگا و عضویت طلایی باشگاه گردشگری ایرانیان، هدایایی بودند که از سوی سمگا به برگزیدگان این جشن تعلق گرفت.

از نکات جالب این جشن، کسب هفت تندیس بلورین و دیپلم افتخار توسط فیلم سینمایی چند متر مکعب عشق، از جمله بهترین فیلم، فیلمنامه و بود.

در بخش بهترین بازیگر نقش اول زن، خانم مریلا زارعی برای بازی در فیلم شیار۱۴۳ دیپلم افتخار، تندیس بلورین و هدایای سمگا را از آن خود کرد. خانم پانته­آ پناهی­ها برای بازی در فیلم گس نیز به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن انتخاب شد.

منبع خبر: روابط عمومی باشگاه کردشگری ایرانیان

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید